Een man die wel van fijne gesprekken voeren houd, dat is toch de basis waar het mee begint. Verder zou ik het geweldig vinden als je ondernemend bent en wie weet vind je net als ik reizen wel geweldig. Dan kan het niet anders dan dat wij een match zijn toch? :)
Wil jij dingen met mij doen die ik nog niet gedaan heb. Hou jij van lust en langdurige seks ? Stuur dan even een mailtje en wie weet wat wij voor elkaar kunnen betekenen
Een man die me accepteert zoals ik ben, die vrede heeft met mijn verleden en beseft dat het verleden voorbij is en dat iedereen een tweede kans verdient.
JannieBloem, 46 jaar · Ossenwaard
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik wilde eigenlijk alleen op zoek gaan naar een fling, affaire.... nog steeds wel, maar toch wel in een wat extremere vorm. Ik wil wel echt voelen dat ik geleefd heb, en vooral geneukt! Ultieme ervaring?? Sex met meerdere mannen!
BeauKiss, 48 jaar · Woerden
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man die echt cool is, gewoon een discrete relatie zal doen en maak het me alsjeblieft heel duidelijk als je single bent of niet! Ik ben gewoon simpel dus dat maakt het allemaal goed!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
XGLORIAx72, 45 jaar · Huizen
Je bent passievol en je laat me dat graag zien. Je houdt van lang seks hebben, als het aan jou ligt gaan we de hele nacht door!
Friekkeh, 45 jaar · Blanden
Als jij ook op zoek bent naar een goede relatie, dan ben ik hier voor jou. Laten we goed zijn voor elkaar. Ik ben klaar voor alles
Serenajoy, 49 jaar · Gouda
Lief, aaibaar en een groot familiemens. Je speelt geen spelletjes en bent eerlijk wanneer het op de liefde aankomt. Staat
Delila4, 46 jaar · Torhout
Je bent bereid om te doen wat ik je ga vragen, je moet me niet om persoonlijke dingen vragen !
Chakakan, 45 jaar · Leeuwarden
Ik ben op zoek naar een man die het lekker vindt om seks te hebben met iemand die niet de perfecte maten heeft. Eigenlijk zoek
Droppie70, 47 jaar · Halen
Het liefste een man die single is, heb verder niet echt eisen ofzo. Zou het al geweldig vinden om hier een vriend te vinden om