Je moet een dierenvriend zijn. Ik zelf ben echt een honden persoon. Maar jij mag ook best voor een poesje gaan hoor. Ik vind het belangrijk dat je lief ben en dat je respect heb.
Ik heb het op vele manieren geprobeerd maar misschien dat ik via deze weg wel een leuke man kan vinden. Spreek me gewoon eens aan en dan kijken we verder wel
Sarah45, 49 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Dat komt nog!
Steeep, 45 jaar · Soest
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
ik zoek naar iemand die interesse heeft in swingersclubs. of hier ervaring mee heeft. ik ben niet specifiek wat uiterlijk betreft, anders zou ik toch niet naar een swingersclub gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AlwaysSmile68, 49 jaar · Noorbeek
Ik wil een kerel die het oké vindt dat ik kinderen heb. Ben jij dat type persoon die snel een oordeel heeft over iemand?
KrstiinaX, 49 jaar · Veurne
Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken
Jolandaop, 46 jaar · Zande
Een aardige galante man die niet te veel met zichzelf bezig is. Jij staat open voor het ontmoeten van nieuwe mensen. Ik heb
Molgle, 49 jaar · Ommen
Tja, alles wat ik hier boven heb geschreven, dat wil je wel doen. En misschien heb je zelf ook nog wel geile ideetjes, ik sta
Odill XX, 48 jaar · Torhout
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen.
Malia70, 48 jaar · Zaandam
Zoals ik hierboven zei, ben ik op zoek naar een sportieve, charmante en extraverte man die een relatie wil als de timing en