Iedereen heeft littekens uit zijn verleden die pas geheeld zijn of nog aan het helen zijn dat vergeten we niet maar we moeten het wel laten rusten en samen vooruit kijken.
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
TijgertjeNessa, 47 jaar · Vinkeveen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een man die goed kan masseren is belangrijk, zo bouw je de spanning lekker op om samen naar het hoogtepunt te werken! Je bent verzorgt en hygiëne heb je ook hoog in het vaandel staan. Je kan het uren volhouden en uiteraard moet alles op een discrete manier gebeuren.
Je bent een fatsoenlijke man die weet wat hij doet. Jij en ik zullen hele goede vrienden zijn en we zullen veel tijd aan elkaar besteden. Dus ik hoop dat je voor langere tijd beschikbaar bent.
Sarah45, 49 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Dat komt nog!
Laudiclau, 49 jaar · De Meern
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man die wel van fijne gesprekken voeren houd, dat is toch de basis waar het mee begint. Verder zou ik het geweldig vinden als je ondernemend bent en wie weet vind je net als ik reizen wel geweldig. Dan kan het niet anders dan dat wij een match zijn toch? :)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zonnedame, 47 jaar · Aalst
Liefdevol, humoristisch en met het hart op de juist plaats weet jij mij misschien wel te verleiden, en het zou fijn zijn als
KopKoffie, 45 jaar · Denderwindeke
Humor en lol maken horen zeker bij mij, ik denk dat ik dat in een klik met jou nog het meest belangrijke vind.Liefde is niet iemand
Wg23, 48 jaar · Aartswoud
Een vrouw die naast haar man nog een man erbij wil hebben, windt dat jou niet op? Als het ons beide bevalt ik wil graag een triootje
CorinneNiice, 46 jaar · Lelystad
Als jij ook denkt dat wij wel iets kunnen betekenen voor elkaar en dan het liefst vandaag nog, dan hoef je mij alleen maar een
Babsthebest, 46 jaar · Hoogwoud
Je moet een man zijn die het leuk vindt om met mij vies te doen hihi, misschien kunnen we iets opwindends doen zoals ergens in
Bella4ever, 46 jaar · Almere
Ik vind het leuk om dingen te doen die ons gelukkig kunnen maken, vooral in bed. Als je van voorspel en erotische massage houdt.