Een fijn persoon met een prettig en zachtaardig karakter om samen van alles mee te ondernemen. Ik hoop ook dat je iemand bent die graag van vliegen en zon houdt want ik ben echt dol op vakanties in de zon!
Ik zoek eigenlijk een persoon om een leuke band mee op te bouwen, elkaars interesses te delen en zoals ik al aangaf ik hou ontzettend veel van lachen en doe dat ook graag. Lukt jou dat?
18x04Janey, 48 jaar · Veenendaal
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een man die mij lekker op mijn billen slaat, weet hoe het moet om een vrouw lekker geil te maken. Een man die ik lekker mag pijpen ook al is het in de auto.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kiss-Helena, 46 jaar · Wijk aan Zee
Wil je dat samen met mij aan gaan? Zo ja? Laten we er dan niet te lang op wachten, laat me een berichtje achter, en we gaan en een
Esteban00Single, 47 jaar · Mol
volgt
Poocaasweet, 46 jaar · Groningen
Als jij een man bent die de natuur ook op waarde kan schatten en ook graag wandelt, of fietst, dan ben jij degene die ik zoek!
Saba16, 49 jaar · Gieten
Volgt
CombatJane, 49 jaar · Gapinge
Vrolijk is jouw 2e naam. Gezelligheid. Energie. Klasse. Humor. Passen die woorden goed bij jou? Dan wil ik graag nader kennismaken.
Kay--linn, 48 jaar · Ouddorp
Je bent een goed persoon en je zou me je medeleven betuigen, je zal me beter laten voelen en je zou me vertellen dat alles in orde