Wil je met mij uit en samen eens wat leuke dingen doen. Ik zou het wel erg fijn vinden om iets moois op te bouwen. Wat maakt me niets uit als we er maar voor elkaar zijn.
Ik zoek eigenlijk een persoon om een leuke band mee op te bouwen, elkaars interesses te delen en zoals ik al aangaf ik hou ontzettend veel van lachen en doe dat ook graag. Lukt jou dat?
Ik wil iemand ontmoeten, die in staat is om een ??vrouw zoals ik te krijgen. Ik zal je accepteren voor wie je bent, zolang je eerlijk bent. En natuurlijk luister je ook naar mij.
Hetenicole, 47 jaar · De Bilt
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
je bent een voetbalfan en ziet het wel zitten om samen met mij te supporteren voor ons Oranje.
Marit1972, 46 jaar · Bosch en Duin
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben klaar voor actie en alles is mogelijk voor mij. En jij? Ben je ook klaar voor mij en zullen we ook samen voor dat geluk gaan? Denk je daar ook aan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Geil68, 49 jaar · Amsterdam
houd van eerlijkheid en openheid
BLK X, 49 jaar · Cadzand
Als ik je gedag moest zeggen, zou ik zeggen dat ik me thuis voel. En ik van kijken naar Netflix of elk filmgenre.
AnneF1, 49 jaar · Ossenisse
Ik zoek een leuke, lieve, aardige, gezellige, sympathieke man zonder gat in zijn hand. Een man die dus verliefd kan worden
WendyGwen, 48 jaar · Nevele
Je laat me weer jong voelen! Je hoeft je geen zorgen te maken over mijn man, omdat hij altijd druk bezig is met zijn werk en ook
Xessie, 46 jaar · Antwerpen
Mannen willen altijd graag zien of het gezicht overeenkomt met het lichaam en of ze het ook daarop zouden kunnen doen. althans,
VahLeyrieh, 48 jaar · Emmeloord
Ik zou graag een man willen ontmoeten. Wie zou mijn eerste date zijn ...? Knuffels en kussen. Valerie