Ten eerste: ik zoek mannen die discreet zijn en schoon zijn! Ten tweede: afspreken doe ik pas nadat we elkaar eerst via email een beetje hebben leren kennen. Ten derde: sex gebeurd enkel en alleen veilig! Reacties met foto krijgen voorrang. Reageer ik niet, dan ben ik niet geïnteresseerd.
Ook deze rijpe vrouwen uit Oost-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
Lolmaken6806, 49 jaar · De Bilt
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Welke ingredienten moeten een dag bezitten voor jou om het een mooie en stralende dag te noemen? Voor mij staat liefde en genegenheid bovenaan, humor is ook onmisbaar evenals respect.
Je bent een fatsoenlijke man die weet wat hij doet. Jij en ik zullen hele goede vrienden zijn en we zullen veel tijd aan elkaar besteden. Dus ik hoop dat je voor langere tijd beschikbaar bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sam0199, 45 jaar · Garminge
Een geile vent lekker geschapen en verzorgd. Eventueel interesse in een trio, met een goede vriendin van mij erbij. En heel
HierisSabien, 47 jaar · Doetinchem
niet naast je schoenen lopen en ook geen angsthaas zijn maar gewoon een leuke aanvulling op elkaars persoonlijkheid zijn.
Ma-Ninne, 45 jaar · Londerzeel
Ik ben op zoek naar een leuke man die volwassen is, een geweldige kijk op het leven heeft en die graag zijn interesses met mij
Droeftoeter, 47 jaar · Bilzen
Ik vind het belangrijk in een relatie dat je veel overeenkomsten hebt, maar dat je ook op veel vlakken verschilt. Zo kun je
Sunchick, 47 jaar · Drachten
Ervaren meester die mij langzaam en stapjes gewijs in deze (voor mij nog onbekende wereld) wil wijden. Geen extreme dingen.
Charly68, 49 jaar · Zwolle
Ik hou van slanke en wat vollere mannen, dat vind ik allebei erg mooi. behaarde of onbehaarde borst vind ik allebei geil. Qua