Ik wil bij iemand zijn die me kan beschermen en me nooit zal verlaten wat er ook gebeurt. Ik wil mijn tijd doorbrengen met een geweldige kerel en zal voor altijd bij me blijven. Stuur me een bericht zodat ik met je kan praten
Ook deze rijpe vrouwen uit Antwerpen zijn nog op zoek naar sex
EvelienVan, 49 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Een snoeper die van lekkere hapjes houdt en net als ik gewoon op zoek is naar wat aanspraak, samen uitstapjes maken of een korte vakantie gewoon als vrienden. Dat mag natuurlijk best meer worden dan alleen een vriendschap, maar dat is geen must.
Roosje70, 47 jaar · Abcoude
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wil je met mij uit en samen eens wat leuke dingen doen. Ik zou het wel erg fijn vinden om iets moois op te bouwen. Wat maakt me niets uit als we er maar voor elkaar zijn.
Een man die me accepteert zoals ik ben, die vrede heeft met mijn verleden en beseft dat het verleden voorbij is en dat iedereen een tweede kans verdient.
Je bent een fatsoenlijke man die weet wat hij doet. Jij en ik zullen hele goede vrienden zijn en we zullen veel tijd aan elkaar besteden. Dus ik hoop dat je voor langere tijd beschikbaar bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-Petra-, 47 jaar · Arnhem
volgt
Sweet Gail, 47 jaar · Enkhuizen
Ik ben op zoek naar een lieve man die me een beetje warmte en liefde kan geven, een man met een goed hart en die ook dol op dieren
Juliaju, 47 jaar · Loonbeek
Je bent een geile man met een zeer hoge libido en een enorme lul. Helaas wil ik alleen maar grote en harde pikken in mijn poesje.
SandraZ, 48 jaar · Brugge
Je houd van zon, zee en strand, gaat graag een weekendje weg. Bent open en eerlijk en staat open voor een eventuele relatie.
Gezetteliefde, 49 jaar · Meppel
Een lekkere geile vent die dondersgoed weet wat een vrouw nodig heeft. Die open staat voor geile afspraakjes op een discrete
HildaSingle, 45 jaar · Zutphen
Je bent M/V die een vrouw van 41 helemaal kan laten ontspannen. Je weet wat je doen moet om me te laten smelten in je handen. Leeftijd