Ik ben op zoek naar een man die klaar is om gelukkig te zijn !!! Liefde, begrip, zorgzaamheid ... al deze zijn erg belangrijk; ze zijn een integraal onderdeel van wat een relatie doet werken. Stuur me geen gedichten of portretteer prachtige beelden van zonsondergangen enz. Wat ik wil horen, zien en weten is je echte leven, wat je elke dag doet, ik wil weten dat je gelukkig wordt, dat je aan het huilen maakt , dat vult je met energie en dat neemt alle wens weg om verder te gaan,
Ik heb het op vele manieren geprobeerd maar misschien dat ik via deze weg wel een leuke man kan vinden. Spreek me gewoon eens aan en dan kijken we verder wel
Shelley70, 48 jaar · Vianen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Na een paar jaar vrijgezel te zijn geweest, wil ik weer een man in mijn leven. Ik heb veel liefde te geven en het zou zonde zijn als ik het niet met iemand kan delen. Ik ben nieuwsgierig naar de mannen die ik hier zal leren kennen en welke man mijn hart sneller kan laten kloppen.
SahraHott, 47 jaar · Westbroek
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een geile man die me kan bevredigen. Die altijd tijd voor opmaakt. Wie zou graag mijn sekspartner in bed willen zijn, een seks buddy zonder string? Of misschien kan ik je gewoon betalen om me tevreden te stellen.