Wat doe jij allemaal in je vrije tijd? Heb je zin om wat van je vrije tijd met mij door te brengen, misschien een keer samen naar de sauna te gaan? Of als je dat echt niks vind, iets anders te gaan doen?
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
Laurasingle69, 48 jaar · Waverveen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ondernemend en je staat sterk in je schoenen. Sociaal en eerlijk zijn trekt mij ook erg aan. Open staan voor anderen en een helpende hand bieden past in mijn lijn van leven.
Christiene, 49 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik ben toe aan nieuwe liefde en hete sex en ik hoop dat in mijn volgende relatie dat absoluut te vinden. Hoewel ik de sex toch veel beliangrijker vind dan de liefde ;) Dus een one night stand met een leuke man heb ik absoluut geen problemen mee.
DareDevellin, 46 jaar · Nieuwegein
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Intelligent, dapper, verantwoordelijk, lief, nuchter en avontuurlijk. Bonuspunten als je echt knap of schattig bent. Nou, niets meer denk ik, laten we er snel over praten en kijken of de geklik er is.
Ik zoek eigenlijk een persoon om een leuke band mee op te bouwen, elkaars interesses te delen en zoals ik al aangaf ik hou ontzettend veel van lachen en doe dat ook graag. Lukt jou dat?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KippekeMaory, 47 jaar · Kortrijk
zacht en aardig
Shanternijvel, 45 jaar · Antwerpen
Jij vindt het erg leuk dat ik geniet van mijn beroep en misschien sta je er wel voor open om af en toe eens mee te gaan. Een onregelmatig
Che-noahh, 47 jaar · Bolsward
Je vind het leuk om gewoon iets leuks met me te doen,niet iets serieus, ik wil nu weten wat je leuk vindt. Breng me ergens naar
Sio 14, 46 jaar · Rotterdam
Volgt
Pinkdivaaa, 47 jaar · Kapellebrug
Iemand die weet hoe die met een vrouw om moet gaan. Voor de rest merk ik het vanzelf wel, dus ik laat alles aan het lot over dat