Een goede kerel die eenvoudig en gemakkelijk in de omgang is. Wie is nederig en heer. Graag tijd met me doorbrengen. Hij is geduldig en verantwoordelijk genoeg om een ??serieuze relatie te hebben. Bot saai om bij te zijn en heb een goed gevoel voor humor!
Je hebt veel ideeën om plezier te maken met mij, ik hoop dat je dat snel met mij zal delen. En dat wij een hele leuke tijd samen zullen gaan hebben, ga je mij snel vertellen wat je allemaal voor me in gedachte hebt?
Kan jij een beetje kletsen en zien of er een klik is, ik kan goed luisteren en ik hoop jij ook! Kunnen wij elkaar een beetje helpen in deze vervelende tijd?
TijgertjeNessa, 47 jaar · Vinkeveen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een man die goed kan masseren is belangrijk, zo bouw je de spanning lekker op om samen naar het hoogtepunt te werken! Je bent verzorgt en hygiëne heb je ook hoog in het vaandel staan. Je kan het uren volhouden en uiteraard moet alles op een discrete manier gebeuren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Thir67, 49 jaar · Bunsbeek
U bent discreet en wilt eenmalige seks of vaker. U bent woont in de buurt of heb de mogelijkheid om deze kant op te komen ;( en
Wijveke, 48 jaar · Dilsen-Stokkem
Als jij ook van geile sex houdt die zeker niet standaard is zijn wij misschien wel een goede match. Ik heb graag een man die durft
Annelie71, 46 jaar · Heist-aan-Zee
Lekkere man die graag geniet van sex en een sex relatie wil uitbouwen.
BeattieB, 49 jaar · Strijen
Ik hoop een heer te ontmoeten die een trouwe, loyale, attente en capabele man is. Ik hoop dat het andere deel van mijn toekomstige
KissLivLove, 47 jaar · Almere
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, stuur me dan een bericht. Ik weet zeker dat ik je de beste tijd van je leven kan geven.
Janeyey, 46 jaar · Vilsteren
Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee.