Ik zoek eigenlijk een persoon om een leuke band mee op te bouwen, elkaars interesses te delen en zoals ik al aangaf ik hou ontzettend veel van lachen en doe dat ook graag. Lukt jou dat?
Laurasingle69, 48 jaar · Waverveen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ondernemend en je staat sterk in je schoenen. Sociaal en eerlijk zijn trekt mij ook erg aan. Open staan voor anderen en een helpende hand bieden past in mijn lijn van leven.
Wat mijn oudere buurman zegt is waar, helemaal als het gaat om mijn goddelijke lichaam. haha, lieve oude man, maar dat is er wel zo eentje die nog wel wat langer omkijkt als hij mij voorbij ziet lopen. Dat soort aandacht kan ik wel waarderen, het doet me goed en soms word ik er behoorlijk geil van.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Echt Lekker, 45 jaar · De Kiel
Een lekkere man die het niet erg vind dat ik getrouwd ben en waar ik alles bij mag uitproberen om jou te laten klaarkomen. Stuur
Altijdvrolijktoch, 46 jaar · Beveren
Avonturiers, mannen die uit zijn op een one-night-stand, gelieve niet te reageren.
Calima, 47 jaar · Apeldoorn
gezellig, vriendelijk, warm en openhartig, ik hou wel van een man met veel inhoud. de sterke verhalen hoef ik niet, die verzin
Odill XX, 48 jaar · Torhout
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen.
Saylor002, 48 jaar · Limbricht
Ik hoop dat ik een persoon kan vinden die mij begrijpt, aardig voor mij is. Ik hoop dat hij gemotiveerd is en een vaste baan heeft.
ShiningEllie3, 46 jaar · Emmeloord
Jij bent een van die lekkere geile mannen die hier met de bosjes zitten, een die zijn mond kan houden over het feit dat je mij