Ben jij de geen die kan laten zien dat geld inderdaad geen rol speelt, en mij het gelukkige gevoel even kan terug geven met een heerlijke en gezellige date vol lachen en gek doen.
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
AlsHetKan, 51 jaar · Mijdrecht
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Als je voor een avontuur of uitdaging wil gaan, moet je natuurlijk niet beginnen aan een relatie. Dat is mijn ervaring! Ik heb het geprobeerd en mijn conclusie?: Nee, dat gaat niet werken. Mannen, jullie moeten niet zo claimen, gewoon, net als mij genieten van het vrije leven en hier en daar een scharreltje
Je houd van sport , en dat hoeft niet perse voetbal te zijn of dat je zelf sport. Als je maar van sport kijken houd. Je zoekt vriendschap maar houd wel alle opties open.
Praagsemeid, 50 jaar · Maarssen
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar iemand die voldoende respect heeft voor het vrouwelijk geslacht. Samen leuke dingen doen, is natuurlijk ook belangrijk om een aangename contact op te bouwen natuurlijk. Alle andere positieve zaken, zijn natuurlijk meegenomen.
LuciLoveX, 52 jaar · Vleuten
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je wilt ook geen vaste relatie met me. Je wordt graag gepijpt en je vindt het ook lekker om een vrouw te beffen. Je bent discreet en je hebt respect voor een vrouw.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kokenmetluc, 50 jaar · Wommelgem
Ik sta open voor alles. Behalve mannen die vrouwen als een dweil zien
Sisi66, 51 jaar · Almelo
ik zoek en lief man van leker dings doe samen
Susanjanehelm10, 52 jaar · Oosterblokker
i am looking for love and marriage
LadyNuria, 50 jaar · Menen
Ik wil graag mooie, levendige vrienden te hebben. Het zou heerlijk zijn geweest om kaarsen op mijn verjaardagstaart uit
Joyious, 50 jaar · Ten Boer
Wie weet ben jij wel mijn juiste mannetje! Als jij net als ik zin heb in een relatie zonder drama stuur mij dan snel een berichtje.
Enola, 50 jaar · Leuven
Ik ben positief ingesteld en opzoek naar het geluk en liefde om met een ander te delen. Naar iemand die begrip kan tonen en intelligent