Als je me een goed gevoel kunt geven, zal ik ervoor zorgen dat je van me gaat genieten en van alle dingen die ik voor je kan doen. Laten we goede dingen voor elkaar doen. Ik weet zeker dat ik je hier het plezier kan geven waarnaar je op zoek bent.
Samen lachen, huilen, praten, ondernemen, luieren en natuurlijk heel veel sex hebben. Durf jij je te laten gaan en weet je hoe je een vrouw moet behandelen, dan hoor ik je graag als ik jou aanspreek
Marie 1966, 51 jaar · Woerden
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ik ben op zoek naar een man om een leuke toekinst tegemoet te gaan
CHICA660519, 51 jaar · Nieuwegein
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een gezellige persoon, die openstaat voor nieuwe dingen. Wie weet kunnen wij wel het een en ander van elkaar leren! Is de perfecte man voor mij hier aanwezig?
He-Leen, 53 jaar · Bilthoven
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Samen zijn is ook echt samen zijn en niet met je telefoon in de hand zaken doen tijdens een romantisch diner bijv. Ik hou van lekker eten en een lekker wijntje, dus het zou wel prettig zijn als je ook wel een bourgondiër bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Weekendweg, 50 jaar · Geel
Je weet nog steeds hoe je een vrouw moet verleiden tot een romantisch diner bij kaarslicht. Om haar vervolgens ten dans te
OranGina65, 52 jaar · Oostduinkerke
Ik ken je nog niet, dus ik heb geen idee wat ik hier neer moet zeggen. Lekker jezelf zijn en genieten van alles wat het leven bied.
Verdergaan, 54 jaar · Lier
Een bepaald type heb ik niet al moet ik wel zeggen dat ik me wel aangetrokken voel tot mannen die groter zijn dan mij. Maar het
Anouknoord, 52 jaar · Aerdenhout
Je bent wel in voor een lolletje en neemt het leven bij tijd en wijlen met een flinke schep zout. Een dag niet gelachen is immers
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.