Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven bestaat nou eenmaal er niet uit om de hele dagen alleen te zijn.
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en gevoelens. Iemand die dus makkelijk een spel meespeelt of zich makkelijk kan aanpassen. Dan is je uiterlijk helemaal niet belangrijk voor mij.
Een type dat qua karakter bij mij aansluit. Geen stressy iemand of druktemaker in ieder geval. Iemand die net zoals ik houdt van het buitenleven, er graag op uit trekt in de natuur en geen allergie heeft tegen dieren :)
Praagsemeid, 50 jaar · Maarssen
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar iemand die voldoende respect heeft voor het vrouwelijk geslacht. Samen leuke dingen doen, is natuurlijk ook belangrijk om een aangename contact op te bouwen natuurlijk. Alle andere positieve zaken, zijn natuurlijk meegenomen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hanne-Lore, 50 jaar · Kerkom
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap
Single40, 51 jaar · Oosterhout
ben ge intereseert in mannen
Mjaennudan, 51 jaar · Doesburg
Je wilt ook niet echt gevonden worden, Maar je laat het allemaal een beetje op je af komen. Dat is denk ik dan zo het beste?
Daydreamer L, 54 jaar · Pervijze
Ik wil graag een man die me naar een paar gelukkige plaatsen kan brengen, zodat ik alle dingen waar ik nu aan het denken ben,
NietAllenMeer, 50 jaar · Kerkrade
Graag genieten van sex, van humor houden,
Kurketrekker, 50 jaar · Heerenveen
Als jij kan ontvangen zou dat heel handig zijn, lukt dat niet dan vinden wij wel een oplossing. Geen problemen maken die er