Vluggetjes komen in je woordenboek niet voor. Je bent flexibel en kan je vervoeren. Ik ben namelijk autoloos. En je hebt een leuke inhoud dan wel een lekkere paal. Stel je voor en ik vertel je meer.
Ik zou een man willen leren kennen , eentje dat niet reikt naar de wolken , niet teveel verwacht van mij omdat hij te hoog wil klimmen.om dan samen die hoogte te gaan verkennen,
Delilah65, 52 jaar · Leusden
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij houd wel van halfbloedjes en bent gek op lekker eten. Ook jij weet precies wat je wilt en gaat dan gelijk op je doel af. Lief, spontaan en sociaal dat zijn de eigenschappen die precies bij jou passen.
65 Alli, 52 jaar · Amstelhoek
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je denkt dat ik goed genoeg voor je zal zijn, dan moet je me dat gewoon laten weten. Ik zal je een goed gevoel geven als we samen zijn en je echt gelukkig maken, je zult niet teleurgesteld zijn in mij.