Als jij me laat weten waar je zin in hebt dan kunnen we er wel werk van maken. Het mooiste is om daar meteen voor te gaan. Wat zou je denken om daar optimaal voor te gaan!
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en gevoelens. Iemand die dus makkelijk een spel meespeelt of zich makkelijk kan aanpassen. Dan is je uiterlijk helemaal niet belangrijk voor mij.
Carrie Xxx, 54 jaar · Maarssen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek: Iemand waar ik op kan vertrouwen en iets mee op kan bouwen, iemand die er voor je is als je hem nodig hebt. Zoek twee warme armen om me heen. Je hoeft echt niet de mooiste man op deze planeet te zijn, die bestaat namelijk niet. Iemand die evenveel of misschien nog wel meer tijd aan mij wil besteden als
Moeke, 51 jaar · Groenekan
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
liefde, sex en tederheid
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Katjaja, 53 jaar · Knokke
Iemand die een sexrelatie serieus neemt en daar ook echt naar op zoek is
Wijntjerbij, 50 jaar · Haasrode
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort.
CollieLover01, 51 jaar · Engelmanshoven
Als je een man bent die graag wat avontuur en plezier wil hebben, kunnen we misschien samen genieten. Als je volwassen genoeg
Aaaajajojeje, 54 jaar · Voerendaal
Ik vind het fijn als jij goed in jouw velletje zit en iemand bent die niet bang is om over gevoelens te praten. Of jij dan ouder
Debster246, 51 jaar · Adegem
Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in
OranGina65, 52 jaar · Oostduinkerke
Ik ken je nog niet, dus ik heb geen idee wat ik hier neer moet zeggen. Lekker jezelf zijn en genieten van alles wat het leven bied.