Aardige lieve man die een beetje op hetzelfde nivo zit en ook zin heeft om wat mooie herinneringen te maken voor de toekomst en de komende jaren nog door wil brengen met een leuke vrouw. Echt een relatie is leuk maar als dat er niet van gaat komen is het ook niet erg. Ik vind het ook gewoon leuk om iemand te leren
Een volwassen man die ruimdenkend is en me zijn tijd kan geven. Als je me wilt meenemen op een date waarop we kunnen praten en we kunnen doen wat we leuk vinden om gewoon van elkaars gezelschap te genieten. Ik kan niet wachten om met je te praten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ShaSingle, 50 jaar · Etten-Leur
Op ontdekking nieuwe ervaringen. Wil een avontuurtje met een vrouw beleven de spanning lijk me leuk uit gaan bioscoop.
Chant196403, 53 jaar · Hijken
Daarom zoek ik jou, een lieve serieuze man. Die gek is op de natuur, lekker wil fietsen wandelen en genieten samen met mij.
Debbiedebra, 51 jaar · Hoogeveen
Je bent wel een beetje een bourgondiër, en houd van een hapje en een drankje. Kijken naar de ondergaande zon en samen
Ikzochtjo650710, 52 jaar · Meerssen
Als mijn profiel jou aanspreekt hoop ik dat je mij snel een berichtje stuurt zodat wij kennis kunnen maken.
SeksindeNatuur, 50 jaar · Lelystad
Ik mis een geile man in mijn leven, lekkere seks samen tot een hoogtepunt komen. Je bent verzorgt en bent te vinden voor meerdere