Wees gewoon trouw aan jezelf en misschien kunnen we dit samen laten gebeuren. Je moet makkelijk in de omgang zijn en leuk om bij te zijn, dat is wat ik altijd al heb gewild. Een man die altijd voor een goede tijd samenzal zorgen.
Ik geef de voorkeur aan iemand die seksueel open is, in ieder geval om dingen te proberen, en die is bereid om zonder verplichtingen plezier met mij te hebben.
Een type dat qua karakter bij mij aansluit. Geen stressy iemand of druktemaker in ieder geval. Iemand die net zoals ik houdt van het buitenleven, er graag op uit trekt in de natuur en geen allergie heeft tegen dieren :)
Summerof66, 51 jaar · Lage Vuursche
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ben je opzoek naar een vaste relatie. Niet meteen bij elkaar intrekken natuurlijk wel eerst elkaar goed leren kennen ;( ik heb dat wel eens meegemaakt dat een man dat wilde vandaar. Je denkt niet zwart wit, en houd van diepgaande gesprekken. Een vleugje romantiek zou fijn zijn!
Nijntje1967, 50 jaar · Wijk bij Duurstede
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Jij word geil van kant, hoge kousen en doorschijnende hempjes van net. Wil je net als ik daarmee geile seks beleven, dan ben je bij mij aan het goede adres.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marcus65, 52 jaar · Maassluis
Jij en je dochter/vriendin houden er van om spuitend klaar te komen
Hoeshomee, 54 jaar · Holsloot
Een leuke vent, spontaan lief en ook gek op seks die samen met mij die saaie avonden wil invullen. Ik hou ervan en zoek een maatje
JoelleH, 53 jaar · Arendonk
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek
Amy28, 52 jaar · Almere
Verdergaan, 54 jaar · Lier
Een bepaald type heb ik niet al moet ik wel zeggen dat ik me wel aangetrokken voel tot mannen die groter zijn dan mij. Maar het
Bruggebouwer, 52 jaar · Ugchelen
Ik zoek, naast een lieve en gezellige man ook een interessante man. Iemand die duidelijk aanwezig is en eigenlijk altijd