Ik wil voor het beste gaan en want alleen het allerbeste telt. Zullen we doen wat we graag willen om die tijd samen door te brengen? Ik wil ervoor gaan en het doen.
Ook deze rijpe vrouwen uit Friesland zijn nog op zoek naar sex
Doris2014, 53 jaar · Maartensdijk
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Volgt
LuciLoveX, 52 jaar · Vleuten
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je wilt ook geen vaste relatie met me. Je wordt graag gepijpt en je vindt het ook lekker om een vrouw te beffen. Je bent discreet en je hebt respect voor een vrouw.
Je hebt niet perse wensen en kunt lekker genieten van het moment. Leuke , lieve, grappig, klein, groot het maakt allemaal niet uit. Als je plaatje klopt, kan ik zomaar voor je vallen :-)
Een leuke geduldige man die echt vastberaden is en die niet snel opgeeft als het even tegen zit. Die zich helemaal durft te geven en ook zelf veel geeft. Kortom een man met zijn hartje op de goede plek en die ook toe is aan wat meer liefde in zijn leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Adogroengeel, 52 jaar · Den Haag
Ik zou dus graag een man vinden, waarbij ik mijzelf kan blijven, en die dat zelf ook graag is omdat ik denk dat je dan juist het
Janette196709, 50 jaar · Turnhout
Ik vraag het jou ook gewoon liever allemaal.
Wijntjerbij, 50 jaar · Haasrode
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort.
Welkenie, 50 jaar · Ronse
Een leuke liefdevolle man die niet alleen aan zichzelf denkt maar ook veel over heeft voor een ander. Die het leuk vind om dingen
Mupppp, 53 jaar · Edegem
Hou jij ook van reizen maken en is binnen zitten niet jouw ding, vind je het ook heerlijk om je neus in de wind te houden en genieten
Lenaatje, 54 jaar · Hilversum
Eerlijk en oprecht, optimistische levensvisie, houdt van gezelligheid, verder mag je me alles vertellen waarom jij degene