Gewoon een man die denkt aan de toekomst, jij en ik. Ik denk dat dit een geweldige start voor ons beiden moet zijn. Ik ben dol op ontdekken of er liefde is, maar één stap tegelijk!
Ook deze rijpe vrouwen uit West-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
LuciLoveX, 52 jaar · Vleuten
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je wilt ook geen vaste relatie met me. Je wordt graag gepijpt en je vindt het ook lekker om een vrouw te beffen. Je bent discreet en je hebt respect voor een vrouw.
48enstout, 50 jaar · Bosch en Duin
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je snapt dat ik na een paar jaar geen sex hebben misschien een beetje onzeker ben geworden en neemt me mee in een wereld van sex, erotiek en samen met me laat je ons genieten.
Een type dat qua karakter bij mij aansluit. Geen stressy iemand of druktemaker in ieder geval. Iemand die net zoals ik houdt van het buitenleven, er graag op uit trekt in de natuur en geen allergie heeft tegen dieren :)
Je hebt niet perse wensen en kunt lekker genieten van het moment. Leuke , lieve, grappig, klein, groot het maakt allemaal niet uit. Als je plaatje klopt, kan ik zomaar voor je vallen :-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gemisteliefde, 50 jaar · Ronse
Vooral open en warm, een leuke man die ook zijn gevoel durft te tonen en die er gezellig op uit wilt. De rest verneem ik graag
Enola, 50 jaar · Leuven
Ik ben positief ingesteld en opzoek naar het geluk en liefde om met een ander te delen. Naar iemand die begrip kan tonen en intelligent
Vanexxxa, 50 jaar · Rhenoy
Daar moet iets aan gedaan worden! Ik heb iemand veel te bieden. Ik zal lief voor je zijn, je vertroetelen en leuke dingen met
AuRevoir, 50 jaar · Tjerkgaast
Een relatie hoeft of kan niet voor jou maar je komt wel seks tekort en wil daar iets aan doen. Op die manier is het voor allebei
Landleven621106, 54 jaar · Aarschot
Een man die openstaat voor meer.
LeanneC, 53 jaar · Ruddervoorde
Ik hou van mannen die niet bang zijn om de leiding te nemen. Als single lady sta ik namelijk al sterk in mn schoenen en geef af