Wat heb je mij allemaal te bieden? Hopelijk kan je wel ontvangen. Anders is een hotel wel een oplossing. Of heb je auto? hmm. Hou je van kontneuken en likken?
Ook deze rijpe vrouwen uit Gelderland zijn nog op zoek naar sex
Harleeey, 51 jaar · Vleuten
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Wat ik zoek in een man is iemand die houdt van uitdagingen. Ik vind het niet erg als je onder de tatoeages zit, want ik ben zelf een tattoo artist. Dus ik kan me er misschien wel eentje geven. Ik weet dat mannen vol tattoos, vaak de liefste zijn.
Lekkerkontje63, 54 jaar · Abcoude
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een lekkere man die al mijn gaatjes wil komen verwennen. Geen zoons op zoek naar een nieuwe moeder. Mannen moeten minimaal 40 jaar oud zijn.
Ik sla je aan de haak en controleer of je niet ondermaats bent, want ik wil wel de rest van mijn leven met je door kunnen brengen, gaat dat niet dan gooi ik je netjes terug. Ik zoek dus een man waar wel een beetje diepgang inzit, waar ik een goed gesprek mee kan hebben of een lekkere discussie, ik ben een vrouw van
LittleDaisy, 50 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Leuke eerlijke en lieve man.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
DevilsLady, 51 jaar · Zwolle
volgt
Chara, 52 jaar · Beverwijk
gezellige man met humor, die niet claimt, een maatje, respectvol
Bry, 51 jaar · Tollebeek
Wil je deze meid helpen sneller over haar scheiding te komen?
MisssVersatile, 53 jaar · Schagen
Een lieve gezellige en romantische man dat is wat ik zoek. Je moet er ook een beetje verzorgd uit zien want aan een slons heb
Fatima196707, 50 jaar · Zwolle
Je bent lieve man voor mij en 2 kind? Je hebt auto en vind niet erg ik speak niet zo goed nog de taal..
Zara11, 50 jaar · Amstelveen
Als jij die stoute man bent, die mij kan geven wat ik zoek dan hoor ik dat natuurlijk erg graag. Jij bent de man waar ik naar zoek