Aardige lieve man die een beetje op hetzelfde nivo zit en ook zin heeft om wat mooie herinneringen te maken voor de toekomst en de komende jaren nog door wil brengen met een leuke vrouw. Echt een relatie is leuk maar als dat er niet van gaat komen is het ook niet erg. Ik vind het ook gewoon leuk om iemand te leren
Filipinas, 50 jaar · Soest
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Beetje bagage mag best hoor. Wel is het belangrijk dat jij een schone en lieve man bent. En geen witte sokken onder een korte broek, daar knap ik echt op af
Ik geef de voorkeur aan iemand die seksueel open is, in ieder geval om dingen te proberen, en die is bereid om zonder verplichtingen plezier met mij te hebben.
48enstout, 50 jaar · Bosch en Duin
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je snapt dat ik na een paar jaar geen sex hebben misschien een beetje onzeker ben geworden en neemt me mee in een wereld van sex, erotiek en samen met me laat je ons genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sandrynne, 54 jaar · Zeebrugge
Op zoek zijn naar sex en geen relatie, open, eerlijk, lief attent en een grote genieter.
Miekejeej, 54 jaar · Diest
Jij bent een trouwe man die echt voor iemand wilt gaan. Je bent nog erg actief en gaat graag leuke dingen ondernemen
Tischakatou, 50 jaar · Beverst
Je bent reis lustig nieuwsgierig en vind het geen probleem om dagen van huis te zijn.. je hebt geen lasten(je bent dus niet
Susanjanehelm10, 52 jaar · Oosterblokker
i am looking for love and marriage
Magwil, 50 jaar · Deventer
volgt
Xxcindyxx, 54 jaar · Kaulille
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten.