Jij bent een man die wel van wat stevigheid houdt. Jij bent dol op grote borsten en je wil er regelmatig lekker tussen duiken, zowel met je hoofd als met een heerlijke dikke pik. Seks is een onderdeel van je leven en seks op spannende plaatsen geeft je een enorme kick. Als jij nu eens mij, seks en die spannende plaatsen combineert, dan hebben wij een echt hete date
Ook deze rijpe vrouwen uit Vlaams-Limburg zijn nog op zoek naar sex
He-Leen, 53 jaar · Bilthoven
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Samen zijn is ook echt samen zijn en niet met je telefoon in de hand zaken doen tijdens een romantisch diner bijv. Ik hou van lekker eten en een lekker wijntje, dus het zou wel prettig zijn als je ook wel een bourgondiër bent.
Summerof66, 51 jaar · Lage Vuursche
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ben je opzoek naar een vaste relatie. Niet meteen bij elkaar intrekken natuurlijk wel eerst elkaar goed leren kennen ;( ik heb dat wel eens meegemaakt dat een man dat wilde vandaar. Je denkt niet zwart wit, en houd van diepgaande gesprekken. Een vleugje romantiek zou fijn zijn!
Een leuke geduldige man die echt vastberaden is en die niet snel opgeeft als het even tegen zit. Die zich helemaal durft te geven en ook zelf veel geeft. Kortom een man met zijn hartje op de goede plek en die ook toe is aan wat meer liefde in zijn leven.
Hemellichaam, 52 jaar · Vianen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Mijn verhaaltjes spreekt jou aan en daarbij ben jij een echte knuffelbeer. Jij vindt het fijn om intiem te zijn en om samen dingen te ondernemen. Als jij ook een gezelschapsmens bent past dat goed bij mij. Ik vind het prettiger als jij niet rookt maar het hoeft geen reden te zijn dat het niet klikt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AnnieF, 51 jaar · Woensdrecht
Romantisch aangelegd en een hart van goud. Als jij daar voor gaat met me doen we het goed. Hoe dan ook is het genieten en dat is
KarinaMxx, 54 jaar · Didam
Ben je ook op zoek naar een lekkere fuck buddy en doen we daar samen werk van maken? Ik denk dat het wel eens heel erg lekker kan
Hermavanrossem, 54 jaar · Apeldoorn
volgt
Mak2015, 51 jaar · Hengelo
Ik zoek een leuke, lieve man die ook op zoek is naar die arm of knuffel. Iemand om samen gezellige dingen mee te ondernemen en