Je vindt het niet erg om wat klusjes te doen en me gezelschap te houden, op zijn minst toch tijdens het avondeten. Je bent aardig om om me heen te hebben, je houdt van een gesprek, je bent grappig en welbespraakt. Leeftijd maakt niet uit, maar ik vind het leuk als je je als een jonge man gedraagt, vol energie!
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en gevoelens. Iemand die dus makkelijk een spel meespeelt of zich makkelijk kan aanpassen. Dan is je uiterlijk helemaal niet belangrijk voor mij.
--XxClare, 51 jaar · Baarn
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben hier om bij degene te zijn die me echt gelukkig kan maken. Ik hoop dat er iemand is die bereid is alles voor mij te doen. Ik denk dat we samen zoveel plezier zullen hebben.
Adrnna Xxx, 51 jaar · Woerden
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Jij bent mijn man als je ook seks wilt hebben en het met me gaat doen. Ik denk dat we erachter kunnen komen of we het samen kunnen doen. Ik weet dat we ervoor moeten gaan, ik vind het niet erg als je single bent of niet!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Chocoladeloverr, 50 jaar · Haler
Ik neem aan dat jij ook wel wat liefde wilt voelen? Dan kunnen we kijken hoe dat voelt en of we een leuke klik hebben waar we iets
Peachum, 54 jaar · Apeldoorn
Discretie! Discretie! Discretie! Deze dame is toe aan vernieuwing, Eigenlijk wil ik gewoon iets geils!!!! Lieve mannen,
OlgadeWit, 51 jaar · Lelystad
Je hebt stijl, je hebt flair, je bent tussen de 30 en 65 jaar, en hebt minimaal een MBO opleiding afgerond? Je komt al aardig
1967annaa, 50 jaar · Lauwe
De heer die deel wil uitmaken van mijn leven moet een respectvolle man zijn. Wie ervan houdt om te dansen, uit te gaan en nieuwe
Wijntjerbij, 50 jaar · Haasrode
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort.
Aandekant, 50 jaar · Mendonk
Ik hou van mannen die lief zijn, je hoeft natuurlijk niet te zoetsappig te zijn maar gewoon liefde kunnen bieden en er op uit