Hoop je hier dan ook te vinden, jij lieve, zachtaardige, goedhartige, gekke, grappige, gezellige, leuke, mannelijke, stoere, machoachtige, brutale familieman/knuffelbeer! Kom op, neem de kans en grijp mij met beide handen aan, ik beloof je dat je er geen spijt van krijgt!
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
5sterrenhotel, 52 jaar · Veenendaal
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ben jij de geen die kan laten zien dat geld inderdaad geen rol speelt, en mij het gelukkige gevoel even kan terug geven met een heerlijke en gezellige date vol lachen en gek doen.
Een type dat qua karakter bij mij aansluit. Geen stressy iemand of druktemaker in ieder geval. Iemand die net zoals ik houdt van het buitenleven, er graag op uit trekt in de natuur en geen allergie heeft tegen dieren :)
ZaraFirst, 51 jaar · Baarn
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Samen leuke dingen doen en dat kan echt van alles zijn. Ik weet waar ik van hou maar misschien heb jij zelf ook nog wel ideetjes?
Druppie, 54 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Ben je een man van Surinaamse of antiliaanse afkomst. En relexed grappig en spontaan. Dan kan jij mij match wel eens zijn
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mashah, 51 jaar · Kortrijk
Je bent geen preutse man of een man die het alleen maar op een bed wil doen en verder nergens anders. Als je het nog niet hebt gedaan,
Magwil, 50 jaar · Deventer
volgt
Bettyleung47, 50 jaar · Ravenswaaij
I have learned that my heart will Never be broken by anyone, it may crack, but I will Never change who I am because of someone
Jolanglesss, 53 jaar · Drimmelen
Je ziet op tv weleens programma's over mannen die het juist aantrekkelijk vinden een dikke vrouw. Die man die hoop ik te vinden.
Joke-Hottest, 53 jaar · Deurze
Jouw pik heeft honger en heeft een lekker kutje nodig. Verspil je tijd aub niet. Je hoeft niet single te zijn en als je dat wil
Charise6302, 54 jaar · Jonkersvaart
Een lieve eerlijke man die het leuk lijkt om op een langzame manier weer iets op wil bouwen. Kinderen natuurlijk geen bezwaar