Hoop je hier dan ook te vinden, jij lieve, zachtaardige, goedhartige, gekke, grappige, gezellige, leuke, mannelijke, stoere, machoachtige, brutale familieman/knuffelbeer! Kom op, neem de kans en grijp mij met beide handen aan, ik beloof je dat je er geen spijt van krijgt!
Ik geef de voorkeur aan iemand die seksueel open is, in ieder geval om dingen te proberen, en die is bereid om zonder verplichtingen plezier met mij te hebben.
aardig humor netjes en in voor alleen een sex date
ZaraFirst, 51 jaar · Baarn
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Samen leuke dingen doen en dat kan echt van alles zijn. Ik weet waar ik van hou maar misschien heb jij zelf ook nog wel ideetjes?
NewBlond, 52 jaar · Bunnik
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een man die in mijn leven wat kleuren kan brengen, zodat ik weer inspiratie vind. Een man die heel dapper is zoals ik. En als jij ook nog eens positief in het leven staat, dan vraag ik niets meer.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marcus65, 52 jaar · Maassluis
Jij en je dochter/vriendin houden er van om spuitend klaar te komen
Kansebansje, 50 jaar · Eibergen
Je zult begrijpen dat ik het reuze spannend vind natuurlijk maar ik merk wel dat ik wel echt spannend op een hele leuke manier
Wettshirtines, 54 jaar · Terschelling
Jij ziet het ook wel zitten toch? Dan kunnen we eens kijken of we het lekker kunnen gaan hebben samen al moet ik wel zeggen dat
Bistelzwolle, 51 jaar · Zwolle
Leonidas63, 54 jaar · Godveerdegem
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk
Nynke812, 52 jaar · Gelrode
Jij vindt het heerlijk om over mij heen te plassen en te poepen, maar je wilt het ook lekker zelf voelen , die warme straal op