Je bent iemand die spontaan is, veel durft te doen en je schaamt je weinig voor mensen. Als je iets ziet en ervoor wilt gaan is er niets en niemand die jou tegen kan houden om ervoor te gaan. Niet snel boos worden op kleine dingetjes die jou zouden hinderen. Verder kan ik niet te veel van je eisen hoe je moet zijn, want je hebt je eigen gevoelens en ik kan niet bepalen wat je moet voelen.
Je hebt niet perse wensen en kunt lekker genieten van het moment. Leuke , lieve, grappig, klein, groot het maakt allemaal niet uit. Als je plaatje klopt, kan ik zomaar voor je vallen :-)
CHICA660519, 51 jaar · Nieuwegein
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een gezellige persoon, die openstaat voor nieuwe dingen. Wie weet kunnen wij wel het een en ander van elkaar leren! Is de perfecte man voor mij hier aanwezig?
Ik zou een man willen leren kennen , eentje dat niet reikt naar de wolken , niet teveel verwacht van mij omdat hij te hoog wil klimmen.om dan samen die hoogte te gaan verkennen,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Monique24, 50 jaar · Veldhoven
Ik zoek een relatie misschien wel met jou...
Patsy2, 53 jaar · Rotterdam
Volgt.
Saskia196603, 51 jaar · Kaaskerke
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken.
Work2 Hard, 52 jaar · Enkhuizen
Een persoon kan veranderen, in alle opzichten. Ik wil een man naast me die mij lekker verwend een man die samen de spanning
Single40, 51 jaar · Oosterhout
ben ge intereseert in mannen
Kriebelz, 51 jaar · Bussum
Je bent een man die weet wat het is een rugzakje te hebben. Het leven wil je nieuw leven inblazen en je wilt genieten, maar dan