Ook deze rijpe vrouwen uit Antwerpen zijn nog op zoek naar sex
--XxClare, 51 jaar · Baarn
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben hier om bij degene te zijn die me echt gelukkig kan maken. Ik hoop dat er iemand is die bereid is alles voor mij te doen. Ik denk dat we samen zoveel plezier zullen hebben.
Aardige lieve man die een beetje op hetzelfde nivo zit en ook zin heeft om wat mooie herinneringen te maken voor de toekomst en de komende jaren nog door wil brengen met een leuke vrouw. Echt een relatie is leuk maar als dat er niet van gaat komen is het ook niet erg. Ik vind het ook gewoon leuk om iemand te leren
Als je hetzelfde bij mij zoekt, ben ik er gewoon voor jou. Waar wacht je op? Stuur me gewoon een berichtje hier en laten we samen wat plezier hebben. Ik wacht hier op je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Anneke4, 53 jaar · Hasselt
Ben je een sportieve, slanke man die graag danst (of het wil leren) dan spreek je me aan. Bovendien is rook- en alcoholvrij
Juwelenvrouwtje, 51 jaar · Almelo
Ik hoop hier een leuke en eerlijke man tegen te komen. Wat geduld zou erg op prijs gesteld worden, want ik heb namelijk wel wat
Saskia196603, 51 jaar · Kaaskerke
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken.
Yola1968, 50 jaar · Hofstade
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren.
SweetLex-ie, 50 jaar · Capelle aan den IJssel
Ik heb iemand nodig die voor me kan zorgen en zijn aandacht kan tonen. Ik ontmoet graag iemand die lief en zorgzaam is, iemand