Ook deze rijpe vrouwen uit Oost-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
Delilah65, 52 jaar · Leusden
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij houd wel van halfbloedjes en bent gek op lekker eten. Ook jij weet precies wat je wilt en gaat dan gelijk op je doel af. Lief, spontaan en sociaal dat zijn de eigenschappen die precies bij jou passen.
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en gevoelens. Iemand die dus makkelijk een spel meespeelt of zich makkelijk kan aanpassen. Dan is je uiterlijk helemaal niet belangrijk voor mij.
MiriaM23xx, 51 jaar · Overberg
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je vindt het niet erg om wat klusjes te doen en me gezelschap te houden, op zijn minst toch tijdens het avondeten. Je bent aardig om om me heen te hebben, je houdt van een gesprek, je bent grappig en welbespraakt. Leeftijd maakt niet uit, maar ik vind het leuk als je je als een jonge man gedraagt, vol energie!