Een volwassen man die ruimdenkend is en me zijn tijd kan geven. Als je me wilt meenemen op een date waarop we kunnen praten en we kunnen doen wat we leuk vinden om gewoon van elkaars gezelschap te genieten. Ik kan niet wachten om met je te praten!
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
Delilah65, 52 jaar · Leusden
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij houd wel van halfbloedjes en bent gek op lekker eten. Ook jij weet precies wat je wilt en gaat dan gelijk op je doel af. Lief, spontaan en sociaal dat zijn de eigenschappen die precies bij jou passen.
NewBlond, 52 jaar · Bunnik
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een man die in mijn leven wat kleuren kan brengen, zodat ik weer inspiratie vind. Een man die heel dapper is zoals ik. En als jij ook nog eens positief in het leven staat, dan vraag ik niets meer.
Lekkerkontje63, 54 jaar · Abcoude
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een lekkere man die al mijn gaatjes wil komen verwennen. Geen zoons op zoek naar een nieuwe moeder. Mannen moeten minimaal 40 jaar oud zijn.
Een leuke geduldige man die echt vastberaden is en die niet snel opgeeft als het even tegen zit. Die zich helemaal durft te geven en ook zelf veel geeft. Kortom een man met zijn hartje op de goede plek en die ook toe is aan wat meer liefde in zijn leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Debbiedebra, 51 jaar · Hoogeveen
Je bent wel een beetje een bourgondiër, en houd van een hapje en een drankje. Kijken naar de ondergaande zon en samen
Bikerlady64, 53 jaar · Emmen
ben jij een leuke vlotte meid tussen de 30 en 50 met lekker grote borsten die het wel ziet zitten om met ons lekkere avonturen
Raishaha, 50 jaar · Erwetegem
Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
Sportylea, 50 jaar · Deurne
Ben jij die sportieve man die het ook fijn vind om samen dingen te onder nemen? Ik zoek misschien wel een sport maatje, maar
Pippoo, 50 jaar · Zeewolde
Je bent iemand die ook houdt van gezelligheid, die sociaal is en zijn hart op de juiste plaats heeft. Bij voorkeur een niet