Ben jij die man die lekker stout is, een avontuur aan durft. Een man die samen een geweldige spannende tijd wilt aan gaan, lief netjes maar ook alles is wat een vrouw aantrekt.
Ook deze rijpe vrouwen uit Vlaams-Brabant zijn nog op zoek naar sex
He-Leen, 53 jaar · Bilthoven
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Samen zijn is ook echt samen zijn en niet met je telefoon in de hand zaken doen tijdens een romantisch diner bijv. Ik hou van lekker eten en een lekker wijntje, dus het zou wel prettig zijn als je ook wel een bourgondiër bent.
Een leuke geduldige man die echt vastberaden is en die niet snel opgeeft als het even tegen zit. Die zich helemaal durft te geven en ook zelf veel geeft. Kortom een man met zijn hartje op de goede plek en die ook toe is aan wat meer liefde in zijn leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Grietja, 50 jaar · Scherpenisse
Je bent geil, opgewonden en een tijger in bed. Je zoekt net als ik geen relatie, dus wel de lusten en niet de lasten. Discretie.
Ambitiheuswel, 53 jaar · Heerenveen
Een zelfstandige man die doet wat hij doet en niet vast houd aan dingen. Een date wel ziet zitten maar niet direct gebonden
Aandemannu, 54 jaar · Moerkapelle
Gezellige man met inhoud.
Rokjesdag0, 54 jaar · Bekegem
Ik zoek een man met wensen die zin heeft dat ik die wensen voor hem kan vervullen. Ik mag graag een man lekker laten genieten
Hanana, 53 jaar · Leeuwarden
Een eerlijke en betrouwbare heer, met een leuk karakter en een leuke uitstraling. Een goed uiterlijk is voor mij geen vereiste,
Engelvanjehart, 51 jaar · Doetinchem
nou wie ik wil leren kennen eerlijke mensen die hun mening durven te geven en waar ik een leuke vriendschap misschien mee opbouwen