Je vindt het wel eens leuk om een film te kijken maar wilt ook andere dingen doen met mij.Ik heb een auto dus kan naar je toe komen of ik kan ook wel ontvangen. Maar ik wil je graag eerst wat leren kennen.
Vrolijk, positief, het woord chagrijnig ken je niet, joviaal, aantrekkelijk en intelligent.. Je vindt het fijn om samen te genieten van een glaasje wijn bij het eten, een film te kijken of een wandeling te maken langs het strand of in een bos. Een dosis romantiek stel ik dus wel erg op prijs.
Lonie, 55 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
betrouwbaar
Goldenbia, 55 jaar · Linschoten
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Wat ik van jou verwacht? Ben je eerlijk en open, trouw (een beetje gecompliceerd mag best), naturel (zowel van binnen als van buiten), ondernemend, graag een beetje sportief en kan je genieten van hele kleine dingen, laat het me weten. En natuurlijk ook lief, intelligent, aantrekkelijk en met een beetje