Misschien is het wel fijn als je zelf ook een beetje avontuurlijk bent, dingen durft te ontdekken en niet een man die veel thuis wilt zitten want ik ben er zelf ook graag op uit. Spreekt dit jou aan, zie je er leuk uit en zie jij mij wel zitten dan wacht ik graag op een berichtje van jou!
Lief, warm, open en spontaan! Verder een man die graag aandacht geeft, af en toe een beetje romantisch kan zijn en er vooral op uit wilt gaan zodat we kunnen genieten van leuke dingen.
Vrolijk, positief, het woord chagrijnig ken je niet, joviaal, aantrekkelijk en intelligent.. Je vindt het fijn om samen te genieten van een glaasje wijn bij het eten, een film te kijken of een wandeling te maken langs het strand of in een bos. Een dosis romantiek stel ik dus wel erg op prijs.
Neem jij mijn natte kut en doe jij wat lekker is? Ik heb veel zin want heb eerlijk gezegd al even niets meer gedaan. Ik zoek een gedreven vent die daar verandering in brengt!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Corynne, 57 jaar · Laren
Ik ben altijd geil en ik wil dat jij ook geil bent. Zo kunnen we een lekker geil seksfeestje hebben samen, wat ik zo nodig heb.
Tonixxx, 56 jaar · Leek
Sommige mensen die ook vrij zijn en hun vrijheid willen vieren zoals die van mij. Sommige personen die graag wat plezier hebben
Horsgirl, 57 jaar · Schalkhaar
Je begrijpt mijn passie, het zou fijn zijn als je ook een paardenliefhebber bent.
Smile4u, 55 jaar · Antwerpen
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die
Jacky55Single, 56 jaar · Uden
Ik zoek een man met een min lengte van 1.80 met een zonnig karakter en die positief in het leven staat
Leermijnu, 58 jaar · Emmen
Ik zoek gewoon een leuke vriend voor mooie vriendschapsrelatie. Een man die het fijn vindt om dicht bij mij te zijn en samen