Je bent mijn schot in de roos, de man waar ik me meteen op mijn gemak voel en waar ik urenlang mee zou kunnen praten zonder mij een minuut te vervelen.
Wat ik hier zoek is een man met pit, iemand die mij ook aan kan. Je bent goed verzorgd, geschoren, geknipt etc etc. Geen overbehaard type, je bent netjes en weet vooral ook een vrouw goed te behandelen. Wat hier van komt zien we wel, sex is altijd goed:-) maar mag uiteindelijk ook meer worden. Oh ja als je een
Een seksueel actieve man, liefst in de omgeving. Rond de zelfde leeftijd, tenzij jij jonger bent en ook geïnteresseerd bent. Let wel, graag hoge discretie vereist! Ik voel er wel voor om ook eventueel te experimenteren. Ik ben NIET op zoek naar een vaste relatie!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marcyell, 58 jaar · Fleringen
Je bent gezond en hebt geen enge soa's ofzo als je in mijn kutje wilt glijden. Ik heb echt heel veel seks nodig en snel.
Annelieve, 55 jaar · Kollum
Ben je geïnteresseerd om mij beter te leren kennen, stuur me dan aub een berichtje en dan zien we verder...
Carlaatje, 55 jaar · Aalsmeer
Ik zoek een leuke en lieve alleenstaande man, ik ben op zoek naar een serieuze relatie en geen buitenechtelijke affaires.
Portretfoto, 56 jaar · Benneveld
Een warme, open en spontane man die mij zou willen leren kennen, die een vrouw de tijd gunt haar op haar gemak te stellen en daarna
Bloemmetj610523, 56 jaar · Bemmel
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder
EvelineXX, 55 jaar · Ermelo
Jij zou wel een beetje intelligent moeten zijn, lief en ook een beetje een rokkenjager. Maar wel alléén met