Wat ik van jou verwacht? Ben je eerlijk en open, trouw (een beetje gecompliceerd mag best), naturel (zowel van binnen als van buiten), ondernemend, graag een beetje sportief en kan je genieten van hele kleine dingen, laat het me weten. En natuurlijk ook lief, intelligent, aantrekkelijk en met een beetje humor, maar dat is bijna vanzelfsprekend.
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
X-Laurel, 55 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik hoop dat we nu voor het beste gaan, dat we elkaars zielsverwanten zijn en doen wat we leuk vinden in het leven. Er valt zoveel te genieten, denk je niet aan?
MyMaria12, 55 jaar · Wilnis
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een vriendelijke kerel die soms goed met me overweg kan om films te kijken. Een man die heel aardig kan zijn om alle verhalen te proberen die ik graag bekijk. Een vent die leuk zal zijn om bij te zijn.
Ik zoek een man met dezelfde interesses, goed verzorgd. En net als ik opzoek naar een vaste relatie.
Emmyys, 56 jaar · Leusden
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je weet het één en ander over seks, dan vertel me maar iets meer over jezelf. Doe iets waarvan je denkt dat het me snel gelukkig zal maken. Doe iets nieuws met mij en laat ons genieten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LadyLaurenn, 57 jaar · Nieuwerkerk
Ben je op zoek naar seks en hou je ook van de heerlijke douche? Ik ben er vrij zeker van dat we er samen voor gaan. Ik zoek naar een
Marion16, 55 jaar · Amsterdam
ben jij die man, die met mij alles wil doen ? reageer dan ... en dan zien we het wel
Da-Niica, 56 jaar · Molenschot
Als je bereid bent om bij me te zijn, denk ik dat we vandaag de kans hebben om dingen voor ons te verbeteren. Ik zal alles voor
Lovesintmaarten, 55 jaar · Assen
Lees maar over mij
Drescode, 59 jaar · Gennep
Ik zoek een serieuze relatie. Iemand die leuke dingen met mij zou willen doen. En die lief en betrouwbaar is.
Rossxe, 58 jaar · Hegelsom
Alleen en ook zin in wat meer gezelschap en leuke dingen doen samen. Ik vind dat echt het voornaamste. Zo kunnen we elkaar geven