Wat ik van jou verwacht? Ben je eerlijk en open, trouw (een beetje gecompliceerd mag best), naturel (zowel van binnen als van buiten), ondernemend, graag een beetje sportief en kan je genieten van hele kleine dingen, laat het me weten. En natuurlijk ook lief, intelligent, aantrekkelijk en met een beetje humor, maar dat is bijna vanzelfsprekend.
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
Emmyys, 56 jaar · Leusden
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je weet het één en ander over seks, dan vertel me maar iets meer over jezelf. Doe iets waarvan je denkt dat het me snel gelukkig zal maken. Doe iets nieuws met mij en laat ons genieten!
Urszula, 57 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen
een gezellige ruimdenkende man, die met beide voeten op de grond staat, en toch heel aangenaam in de omgang kan zijn
Nw Ellee, 56 jaar · Soest
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Ik heb een man nodig die overal naast me staat. Iemand die me niet zal opgeven. Hij moet sterk zijn, willen liefhebben en plezier hebben. Maak kennis met elkaar en maak het leven nog specialer dan het al is.
Gensusan1958, 59 jaar · Utrecht
♥ Utrecht
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vlaamsegaai22, 59 jaar · Gent
Er werd mij ooit het woord toyboy in de schoot geworpen, een leuke jonge vent voor een avondje. Klonk als muziek in mijn oren.
HereIsGilly, 59 jaar · Martenslinde
De man die ik zoek is een man die precies weet hoe hij een vrouw als ik moet behandelen. Je neemt je tijd en je zult er alles aan
Bri9it, 55 jaar · Baars
Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te
Uitwaaien6208, 55 jaar · Oudekapelle
Iemand met passie en liefde. De hitte moet van onze vurige liefde afspatten, want het is echt een tijd geleden dat ik mij begeerd
Dolletjes, 57 jaar · Leende
Je bent geen thuiszitter, dan hebben we mekaar heel veel te vertellen.
ZinaSinglSingle, 57 jaar · Hasselt
Oprechte man die een vlotte babbel heeft en de wereld wat kent