Ik wil iemand zoals ik ontmoeten, voor mij is het aantrekkelijk dat je ook een dierenliefhebber bent, het zou ons een leuk stel maken. Als je een dierenvriend bent, ben je zorgzaam en liefdevol en ook eens een aardig persoon!
Als je alleen bent is het voor mij niet erg, maar spannend zou ik het vinden als ik twee mannen zou leren kennen die mij te grazen zouden willen nemen.
MAlonx0x0, 56 jaar · Soesterberg
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Thuis is alles maar leeg en stil. Nu hoop ik via hier iemand te vinden. Die die stilte op wil vullen en mij weer wat warmte wil geven?
Calimero195906, 58 jaar · Everdingen
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Misschien is het wel fijn als je zelf ook een beetje avontuurlijk bent, dingen durft te ontdekken en niet een man die veel thuis wilt zitten want ik ben er zelf ook graag op uit. Spreekt dit jou aan, zie je er leuk uit en zie jij mij wel zitten dan wacht ik graag op een berichtje van jou!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LaneyV, 57 jaar · Kessel
Ik zou graag om een ??levensmaatje hebben en dat is waar ik nu aan denk. Dat is zo'n goed gevoel en ik moet uitzoeken of we het
Patricia1010, 57 jaar · Lommel
searching for a handsome kind caring and loving man searching for a handsome kind caring and loving man
Elienoorr, 55 jaar · Slootdorp
Een vriendschap moet perfect zijn voor mij. Ik wil de rest van mijn leven met je doorbrengen als je er ook voor wilt gaan.
Maaruhm58, 59 jaar · Tilburg
Ook jij bent reislustig en ondernemend. Je houdt van cultuur en ziet er niet tegenop om eventueel zelfs een kamer te delen