Een vriendelijke kerel die soms goed met me overweg kan om films te kijken. Een man die heel aardig kan zijn om alle verhalen te proberen die ik graag bekijk. Een vent die leuk zal zijn om bij te zijn.
Een seksueel actieve man, liefst in de omgeving. Rond de zelfde leeftijd, tenzij jij jonger bent en ook geïnteresseerd bent. Let wel, graag hoge discretie vereist! Ik voel er wel voor om ook eventueel te experimenteren. Ik ben NIET op zoek naar een vaste relatie!!
Jane1961, 56 jaar · Montfoort
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ben jij degene die met mij leuke dingen wil doen, bijvoorbeeld een spontane actie iets afspreken en lol hebben en ben je serieus.
Een man die een gelijkwaardige houding heeft als ik. Een soort man die alles zal doen, ook voor de vrouw die ze leuk vindt. Denk altijd na voordat hij ook iets doet. Een aantrekkelijke man met een unieke uitstraling.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Geiltuintje, 57 jaar · Middelburg
Met dirty talk tussen de lakens maak je me helemaal gek!
Masineke, 57 jaar · Berkel-Enschot
Een man die mij weer na lange tijd kan laten voelen hoe het is om weer verliefd te zijn, de vlinders kan laten voelen en om te genieten
Dentist1961, 56 jaar · Lelystad
Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus
Enjoy A Moment, 55 jaar · Drogenbos
Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet
Badnimf, 57 jaar · Brugge
Graag houden van sex en intens genieten. Leuk zijn, lief, en sociaal
MoniquevanDa, 56 jaar · s-Heerenhoek
Geen speciale wensen of voorkeuren, gewoon een leuke kerel die in mijn leven past, waar ik me goed bij voel en die mijn gezelschap