Ik vind het leuk om mijn recente breuk te overwinnen. Ik hou er niet van om alleen te zijn, ik wil uitgaan, mijn lievelingseten met iemand eten, glimlachen, zelfs ik pijn heb. Ik heb een aardige vent nodig die alle herinneringen aan mijn ex-vriendje kan laten verdwijnen. Misschien kan ik seks ook als een remedie gebruiken ?
We moeten vooralsnog discreet zijn vanwege mijn kleinkinderen. We kunnen nog andere dingen doen als we elkaars niet plat neuken. Laat me gewoon weten wat je daarvan vindt.
MyMaria12, 55 jaar · Wilnis
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een vriendelijke kerel die soms goed met me overweg kan om films te kijken. Een man die heel aardig kan zijn om alle verhalen te proberen die ik graag bekijk. Een vent die leuk zal zijn om bij te zijn.
Als je alleen bent is het voor mij niet erg, maar spannend zou ik het vinden als ik twee mannen zou leren kennen die mij te grazen zouden willen nemen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wereldmeid, 57 jaar · Aarschot
Een leuke lieve man die graag samen wil gaan genieten
RitaOlsen, 55 jaar · Garsthuizen
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen,
Volleerde, 57 jaar · Oudenaarde
Een lieve man die wereldwijs is en ook het nodige heeft meegemaakt. Hier ook goed over kan praten en op de hoogte is van zijn
Yvonne57Single, 58 jaar · Haarlem
Jij bent een leuke sportieve man die weet hoe hij met vrouwen moet omgaan.. Stijl en romantiek kan ik waarderen...
Michellas, 55 jaar · Genk
Als jij echt serieus bent om met mij eventueel een relatie aan te gaan, bericht me dan hier. Laten we het eens gaan hebben over