Lijkt me leuk om eens lekker met een man op sleeptouw te gaan, de omgeving te leren kennen en natuurlijk ook meer mensen. Ik zie vanzelf wel hoe het gaat klikken tussen jou en mij. Wie weet wat er nog gebeuren zal.
Lief, warm, open en spontaan! Verder een man die graag aandacht geeft, af en toe een beetje romantisch kan zijn en er vooral op uit wilt gaan zodat we kunnen genieten van leuke dingen.
RouteMarisa, 56 jaar · Vreeland
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik vind het niet erg als je wat jonger of ouder bent en het is geen probleem als jij kinderen of kleinkinderen hebt. Wel zou ik het erg prettig vinden als je single, gescheiden of weduwnaar bent en mij niet als 2e vrouw wilt.
19Eloise62, 55 jaar · Elst
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man die een gelijkwaardige houding heeft als ik. Een soort man die alles zal doen, ook voor de vrouw die ze leuk vindt. Denk altijd na voordat hij ook iets doet. Een aantrekkelijke man met een unieke uitstraling.
Vrolijk, positief, het woord chagrijnig ken je niet, joviaal, aantrekkelijk en intelligent.. Je vindt het fijn om samen te genieten van een glaasje wijn bij het eten, een film te kijken of een wandeling te maken langs het strand of in een bos. Een dosis romantiek stel ik dus wel erg op prijs.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ladyjulesx, 59 jaar · s-Gravenhage
Ik weet zeker dat je gaat genieten van alle dingen die we gaan doen als we samen zijn. Ik hoop dat dit het beste voor ons gaat zijn.
Madgirl195805, 59 jaar · Vilvoorde
Voor een gezellige tijd zoek je een gezellige meid hihi! En ik een vent waar ik lekker mee kan lachen, leuke films mee kan zien
Anita Bas, 57 jaar · Breda
Volgt
Cancandyy, 57 jaar · Emmeloord
Ik zou een hete geile kerel die mij gelukkig en tevreden zou kunnen laten voelen wel erg leuk vinden. Ben jij diegene voor mij?
Veen, 57 jaar · Rotterdam
Ik ben op zoek naar een man , die mijn body wil zijn. . Die tenminste MBO /HBO geschoold is .Iem. die niet narrowmindend is. Waarmee
Violet 1962, 56 jaar · Loonbeek
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die