Jij weet hoe je moet verleiden en kunt een zelfverzekerde vrouw wel waarderen. Je hebt liefde en respect voor kunst en staat ervoor open. Jij bent gezellig en het is nooit saai met jou!
Ook deze rijpe vrouwen uit Groningen zijn nog op zoek naar sex
NoSmile2, 57 jaar · Wijk bij Duurstede
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wees alsjeblieft eerlijk, loyaal en betrouwbaar, want het is belangrijk voor mij dat je doet wat je zegt dat je wilt. Een man die dol is op de dingen waar ik van hou, vooral bloemen en mijn favoriete kleur oranje. Mijn partner zou ook in een goedhartig persoon moeten zijn. Wie kan zijn tijd doorbrengen met
MyMaria12, 55 jaar · Wilnis
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een vriendelijke kerel die soms goed met me overweg kan om films te kijken. Een man die heel aardig kan zijn om alle verhalen te proberen die ik graag bekijk. Een vent die leuk zal zijn om bij te zijn.
Je vindt het wel eens leuk om een film te kijken maar wilt ook andere dingen doen met mij.Ik heb een auto dus kan naar je toe komen of ik kan ook wel ontvangen. Maar ik wil je graag eerst wat leren kennen.
Emmyys, 56 jaar · Leusden
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je weet het één en ander over seks, dan vertel me maar iets meer over jezelf. Doe iets waarvan je denkt dat het me snel gelukkig zal maken. Doe iets nieuws met mij en laat ons genieten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Yvette XXX, 55 jaar · Meerbeek
Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te
Andry, 55 jaar · Boschoord
Wat ik zoen is een maatje, een lieve man om van alles mee te delen.
X Monroe , 57 jaar · Yerseke
Ik ben er vrij zeker van dat we op dit moment iets hebben om naar uit te kijken. Ik zal alles voor je doen en je zult niet teleurgesteld
Be Leen, 55 jaar · Maasbracht
Wees geduldig, geef me iets dat je leuk vindt en vertel me wat je ideeën voor mij zijn.
Ratsjj, 59 jaar · Diest
Ik wil liefde vinden! Ik ben op zoek naar een man die communicatief is, goede manieren heeft, galant is, een echte heer en graag
Vakantie60, 57 jaar · Oude Pekela
Ehm tja nou je moet dan echt wel van reizen houden en het niet erg vinden dat niet alles op zo een reis voor gekauwd is.