Ik hoop dat we nu voor het beste gaan, dat we elkaars zielsverwanten zijn en doen wat we leuk vinden in het leven. Er valt zoveel te genieten, denk je niet aan?
Als jij klaar bent om een nieuwe start te nemen en ook, net als ik, in de liefde gelooft, dan kunnen wij misschien wel een leuke vriendschap beginnen en kunnen we elkaar door dik en dun steunen. Ik wil jou echt door en door leren kennen hoor!
Wat ik van jou verwacht? Ben je eerlijk en open, trouw (een beetje gecompliceerd mag best), naturel (zowel van binnen als van buiten), ondernemend, graag een beetje sportief en kan je genieten van hele kleine dingen, laat het me weten. En natuurlijk ook lief, intelligent, aantrekkelijk en met een beetje
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marianne1960, 57 jaar · Coevorden
jij bent een beschaafde, goed-opgeleide, sportieve, atletisch gebouwde man.
MonaMyst, 56 jaar · Koekange
jij houd van experimenteren, bent verzorgt en hygienisch, nog vitaal en eventueel sportief
JuneBQueen, 55 jaar · Antwerpen
Je zoekt net als ik iemand waar je het leuk mee kan hebben, niet te serieus maar wel erg stout en spannend? Plezier maken is wel
Poesiemauw, 55 jaar · Sneek
Vind jij het gezellig mee te gaan vissen? Ben je iemand die van het leven geniet? Uiterlijk is bij mij niet echt belangrijk.
R06yn, 55 jaar · Gijverinkhove
Wil je plezier hebben of heb je iets anders in je gedachten? Ik wil alles hebben en samen plezier maken. Het is zo'n zegen en