Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen probleem, alleen je moet mij niet willen veranderen. Blijf je zelf, en laat je lekker gaan!
Mijnspeurtocht, 64 jaar · IJsselstein
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een spontane man, ondernemend, houdt van lekker eten onder het genot van een drankje, zorgzaam en lief. Je houdt ervan om leuke dingen te doen en net als ik op zoek is naar leuk contact en wat kan uitmonden in iets moois. Je staat nog vol in het leven en geniet er dan ook met volle teugen van.
HelmavanD, 62 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Een man die bij mij past is aardig en attent. Romantisch zou helemaal mooi zijn. Je bent iemand die rustig de tijd neemt om mij te leren kennen en echt voor een relatie wil gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Starshine012, 63 jaar · Breda
Wat ik zoek? Gewoon een eerlijke, tactvolle en romantische partner. Groetjes en een warme knuffel Esther
Laurie55, 62 jaar · Terneuzen
Lekker los en ruimdenkend, flexibele instelling en zin in iets spannends. Vrij in te vullen. Niets moet alles mag. Jij bent
Nelly46, 61 jaar · Maasmechelen
Rechttoe rechtaan, dat werkt voor mij niet dus als je van vluggertjes houdt, dan hoef je niet te reageren. Heb je daarentegen
ThereseM, 61 jaar · Nijlande
Je wilt de rest van je leven doorbrengen met een vrouw, je vind het niet erg dat ik wat ouder ben. En ik hoop dat we er samen een
Poeslief2014, 61 jaar · Weert
Ik zoek 'n maatje/vriendin/partner om samen te gaan genieten van het nieuwe leven
Adele551103, 62 jaar · Assebroek
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving