Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan. Of jij al lang alleen bent of misschien ook gescheiden is voor mij niet belangrijk. Wel dat wij elkaar door dik en dun zullen steunen.
Ik zou graag een man willen vinden die veel waarden heeft. Ik zou willen dat mijn potentiële partner zeker de kwaliteiten zou hebben als; Pienter, in staat zichzelf niet altijd even serieus te nemen, grappig, creatief, kalm, nieuwsgierig, respectvol en liefdevol.
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen probleem, alleen je moet mij niet willen veranderen. Blijf je zelf, en laat je lekker gaan!
Mijnspeurtocht, 64 jaar · IJsselstein
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een spontane man, ondernemend, houdt van lekker eten onder het genot van een drankje, zorgzaam en lief. Je houdt ervan om leuke dingen te doen en net als ik op zoek is naar leuk contact en wat kan uitmonden in iets moois. Je staat nog vol in het leven en geniet er dan ook met volle teugen van.
Bethh 56, 61 jaar · Amerongen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik wil iemand zoals ik ontmoeten, voor mij is het aantrekkelijk dat je ook een dierenliefhebber bent, het zou ons een leuk stel maken. Als je een dierenvriend bent, ben je zorgzaam en liefdevol en ook eens een aardig persoon!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
LaBamba, 60 jaar · Luttelgeest
Iemand van rond mijn leeftijd die ook graag samen oud wil worden.
Marietteh, 63 jaar · Bad Nieuweschans
Een man die het graag met een gezellige dame wil doen. Ik zie graag een foto van je!
Badassgrandma, 61 jaar · Lembeek
Verleid me en neuk me hard alsjeblieft. Ik heb het zo nodig. Ik ben misschien ouder maar geil als wat. Dus neuk me alsjeblieft
Lnnxx , 60 jaar · Kinrooi
Ik ben veel makkelijker op mijn gemak bij jou als jij ook een normale man zou zijn en wel actief met mij zou willen zijn op een
Zonnebloemie, 62 jaar · Genk
U houdt een beetje van de zelfde dingen als ik, ik verwacht echt niet dat u toneel speelt. Maar enige overeenkomsten zou wel