Laten we elkaar respecteren. Je bent grappig, knap, ruimdenkend. Zou zeer geïnteresseerd zijn om elkaar te ontmoeten en gesprekken te voeren. Bonus als je van katten en Elvis houdt!
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
Bethh 56, 61 jaar · Amerongen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik wil iemand zoals ik ontmoeten, voor mij is het aantrekkelijk dat je ook een dierenliefhebber bent, het zou ons een leuk stel maken. Als je een dierenvriend bent, ben je zorgzaam en liefdevol en ook eens een aardig persoon!
Mireille56, 61 jaar · Oudewater
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wil samen met jou, leuke, gezellige en spontane goeduitziende en verzorgde man, genieten van romantische en erotische momenten en samen meer uit het leven halen!!!
Pastrami, 63 jaar · Amerongen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Knap, lief en zien in seks. Ook romantish en gezellig maar belangrijk is aardig en sociaal.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Chou1954, 63 jaar · Nieuwenrode
Wat hoop ik te vinden? Nou Iemand die open, eerlijk, lief, spontaan, trouw, respectvo en vooral, romantisch is, waar ik een
WithSatin, 62 jaar · Gorsem
Een single man tussen de 35 en de 55 op zoek naar een leuke date (met mij)
Lindy3009, 62 jaar · Rijkevorsel
Ik ben niet op zoek naar een bepaald type man in het bijzonder. Wat ik echt belangrijk vind, is de verbinding die we al dan niet
Dagdromer, 60 jaar · Leeuwarden
Ik zoek een leuke man die van dieren houdt en een culinair genieter is. Iemand die het ook eens gezellig vindt om een avond naar
BescheidenDame, 60 jaar · Zevenaar
Weten hoe je met een bescheiden vrouw om wil gaan, niet te snel willen gaan met dingen
Happyfleur, 60 jaar · Aalst
Een gentlemen iemand die de deur voor me open gaat houden als ik even door een regenbui moet rennen. Mijn badje vult als ik er