Ik kan een heel verhaal gaan ophangen zoals eerlijkheid en respect maar eigenlijk zou dat voor zichzelf moeten spreken. Wat misschien niet helemaal voor zichzelf spreekt is dat je een man bent die altijd wel met iets bezig is en niet uren door brengt achter de computer of op de bank, wat natuurlijk niet wil zeggen dat je daar helemaal niet zou mogen zijn.
Ook deze rijpe vrouwen uit Zuid-Holland zijn nog op zoek naar sex
Trans, 61 jaar · Woudenberg
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ben jij een ruimdenkende vrouw die wel eens wat anders wil.
Sjiekenstijlvol, 64 jaar · Nieuwegein
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen of culinair genieten.
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn. Ik denk dat we er goed aan doen dat we er samen werk van maken. Want alleen is ook maar alleen?
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen probleem, alleen je moet mij niet willen veranderen. Blijf je zelf, en laat je lekker gaan!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Louisa40, 62 jaar · Niekerk
lieve, attente en vrolijke man bent die me accepteer voor wie ik ben en die mijn leven wat spannender kan en wilt maken.
Bea1955, 62 jaar · Nijkerk
Je hoeft niet de rijkste of mooiste te zijn zolang je maar eerlijk tegenover jezelf en anderen bent en genoegen kunt nemen
Overburen, 62 jaar · Buren
Willa4, 60 jaar · Arnemuiden
Een dierliefhebber alsjeblieft, en ik ben dol op koken, dus het zou prettig moeten zijn als je een enorme trek hebt. Teamspeler
GewoonLekkerA, 60 jaar · Aalsmeer
mail me jou sexuele fantasisen en we gaan samen proberen deze uit te laten komen
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.