Mannen die houden van sexy donkere vrouwen. Daar hou ik van. Een man die romantisch is ,maar ook stoer. Ietsje eigenwijs misschien, maar niet te. Dat kan ik niet aan ; ) Een lekker lijf heeft een een goeie kop!
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
Ria De Hoop, 62 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
mogelijk matchen we en hebben we een aantal interesses die we kunnen delen
Miamiamia, 61 jaar · Wilnis
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een actieve man, die er ook van houdt om samen dingen te ondernemen. Dat hoeven zeker geen huiveringwekkende avonturen te zijn alhoewel ik toch dolgraag eens een parachute sprong wil maken.
Jij bent een positief ingesteld persoon, van mij mag je dik zijn, dun zijn, het maakt me echt niks uit, als je maar de zon ziet schijnen, ook als het wat minder gaat, weet je dat achter de wolken de zon schijnt. Je kunt me aan het lachen maken, dan ben ik gelukkig
Marianuit56, 61 jaar · Woudenberg
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Begrijp jij hoe het is om lang alleen geweest te zijn, en zou jij ook graag weer een gedeelte samen willen meemaken? Is het voor jou net zo spannend als voor mij, maar durf jij de gok te nemen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PinkyPantera, 64 jaar · Groningen
Ik zoek een leuke vlotte man die net als ik de sex heel veel mist. Liefste een man die ook in een relatie zit maar als je vrijgezel
Evahaarlem, 62 jaar · Haarlem
Je bent op zoek naar een leuke vrouw. Waar gezelligheid echt boven alles gaat. Ik hou van koken en ook al heb ik wisselende tijden
Opera, 62 jaar · Assen
Een leuke lieve geile man. Wat denk je! Kunnen wij elkaar gek maken van genot.
ClaireinDroomland, 60 jaar · Almelo
We moeten elkaar wel aantrekkelijk vinden want we gaan elkaar helemaal uit elkaar trekken!! ik wil en snel ook!