Zolang je een goed werkend stuk gereedschap hebt tussen je benen mag je me een bericht sturen. Ik waarschuw je wel dat ik zo spoedig mogelijk uitgewoond wil worden door je!
Ik ben op zoek naar iemand die graag naar het theater gaat en die dat regelmatig met mij wil doen. Natuurlijk is het ook leuk om ergens wat te eten te hebben of om gewoon de stad in te gaan. U bent iemand die een verhitte discussie niet uit de weg gaat en ik kan goede gesprekken voeren met u over de dingen die ons
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn. Ik denk dat we er goed aan doen dat we er samen werk van maken. Want alleen is ook maar alleen?
Rozenmeisje, 63 jaar · Nieuwegein
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Lieve, leuke en vriendelijke man die ook van een goed boek houdt en net als ik nog vol in het leven staat. Genietend van de natuur ben je ook een man die lekker met me kan gaan dansen en niet naar de tijd kijkt omdat hij het zo geweldig naar zijn zin heeft.
Ik zou graag een man willen vinden die veel waarden heeft. Ik zou willen dat mijn potentiële partner zeker de kwaliteiten zou hebben als; Pienter, in staat zichzelf niet altijd even serieus te nemen, grappig, creatief, kalm, nieuwsgierig, respectvol en liefdevol.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beppie, 63 jaar · Oostende
volgt
Poeslief2014, 61 jaar · Weert
Ik zoek 'n maatje/vriendin/partner om samen te gaan genieten van het nieuwe leven
Tries54, 63 jaar · Cromvoirt
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden,
Happyfleur, 60 jaar · Aalst
Een gentlemen iemand die de deur voor me open gaat houden als ik even door een regenbui moet rennen. Mijn badje vult als ik er
Adeleisgeil, 61 jaar · Almere
Geil ben je en je kan soms een klein beetje hardhandig zijn en je wilt best mijn broekje en bh van me aftrekken. Natuurlijk niet