Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen probleem, alleen je moet mij niet willen veranderen. Blijf je zelf, en laat je lekker gaan!
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
Katya27, 64 jaar · Breukelen
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ja mijn ex wilde de wereld over reizen, ik dus niet vandaar de scheiding, dus graag een man die ervan houd om op eigen bodem te blijven, nuchter zijn en beide voetjes op de grond.
Sexpress, 62 jaar · Woerden
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Uiterst Discreet! Ben jij een gedurfde man die geen geile uitdaging uit de weg gaat? Die zin heeft in een gewillige en gedurfde vrouw, haar te nemen op publieke plekken, bos, duinen, maar ook druk bezochte plekken? Discreet en anoniem!? Graag zsm een reactie, alleen serieuze natuurlijk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Scorpion1950, 61 jaar · Nunspeet
je bent die lieve man die weet wat een vrouw in deze tijd nodig heeft.
AmouretteTrio, 62 jaar · Apeldoorn
Netjes en hygiënisch. Leeftijd onbelangrijk
LaBamba, 60 jaar · Luttelgeest
Iemand van rond mijn leeftijd die ook graag samen oud wil worden.
Nooitgedach1956, 61 jaar · Nieuwerkerk
Heb jij dezelfde interesses, dan hoor ik graag van jou groetjes Gemma.
NetDate, 61 jaar · Gierle
Ik zoek een of meerdere mannen die met mij sex zouden willen hebben. Via deze site probeer is mannen te zoeken die interesse
Pearlbutton, 63 jaar · Drachten
Je vindt het heerlijk om nieuwe dingen ter ontdekken te leren of bij te leren, je houdt van een kaartje leggen of gewoon een