Iedereen heeft seks nodig en ik wil dat ook, dus zoek ik een man die er helemaal voor wil gaan en alle dingen met me doet die ik zo lekker vind. Ik wil een sexpartner dat is mijn belangrijkste doel! en ik denk ook die van jou anders was je nu niet hier?
Mijnspeurtocht, 64 jaar · IJsselstein
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een spontane man, ondernemend, houdt van lekker eten onder het genot van een drankje, zorgzaam en lief. Je houdt ervan om leuke dingen te doen en net als ik op zoek is naar leuk contact en wat kan uitmonden in iets moois. Je staat nog vol in het leven en geniet er dan ook met volle teugen van.
Sexpress, 62 jaar · Woerden
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Uiterst Discreet! Ben jij een gedurfde man die geen geile uitdaging uit de weg gaat? Die zin heeft in een gewillige en gedurfde vrouw, haar te nemen op publieke plekken, bos, duinen, maar ook druk bezochte plekken? Discreet en anoniem!? Graag zsm een reactie, alleen serieuze natuurlijk!
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen probleem, alleen je moet mij niet willen veranderen. Blijf je zelf, en laat je lekker gaan!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
Vie57, 60 jaar · Sas van Gent
Gezellig samen avondjes uit om daarna een afzakkertje bij me thuis te nemen. Een andere keer gaan we ergens een hapje eten,
Vlinder13, 61 jaar · Amsterdam
Volgt
Rodelipjes, 60 jaar · Vroenhoven
Wie je bent, wat je bent en hoe je eruit ziet, dat is eigenlijk helemaal niet belangrijk. Of je wel of geen relatie hebt, dat
Marialady, 62 jaar · Boornbergum
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen