Je bent ook een relaxte persoonlijkheid die op zoek is naar wat genegenheid. Het maakt niet uit wat je situatie is, zolang we elkaar maar begrijpen. Communicatie is het beste en dat moeten we snel gaan doen!
Iedereen heeft seks nodig en ik wil dat ook, dus zoek ik een man die er helemaal voor wil gaan en alle dingen met me doet die ik zo lekker vind. Ik wil een sexpartner dat is mijn belangrijkste doel! en ik denk ook die van jou anders was je nu niet hier?
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen probleem, alleen je moet mij niet willen veranderen. Blijf je zelf, en laat je lekker gaan!
Ria De Hoop, 62 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
mogelijk matchen we en hebben we een aantal interesses die we kunnen delen
Sjiekenstijlvol, 64 jaar · Nieuwegein
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen of culinair genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Catastrofe, 63 jaar · Waregem
Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
Nienk, 60 jaar · Nijmegen
Ik zoek gewoon een leuke man waar ik mee kan gaan daten en misschien ontstaat er nog wel iets meer. Ik hou wel van een man waar
2keerweduwe, 64 jaar · Ter Apel
Een serieuze man die weet wat een vrouw nodig heeft en sex kan geven.
Poppedopje, 61 jaar · Cuijk
Op zoek naar een sprankje geluk in het leven
Oaklyn, 62 jaar · Langemark
Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch