Lieve, leuke en vriendelijke man die ook van een goed boek houdt en net als ik nog vol in het leven staat. Genietend van de natuur ben je ook een man die lekker met me kan gaan dansen en niet naar de tijd kijkt omdat hij het zo geweldig naar zijn zin heeft.
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
Miamiamia, 61 jaar · Wilnis
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een actieve man, die er ook van houdt om samen dingen te ondernemen. Dat hoeven zeker geen huiveringwekkende avonturen te zijn alhoewel ik toch dolgraag eens een parachute sprong wil maken.
Ik zou graag een man willen vinden die veel waarden heeft. Ik zou willen dat mijn potentiële partner zeker de kwaliteiten zou hebben als; Pienter, in staat zichzelf niet altijd even serieus te nemen, grappig, creatief, kalm, nieuwsgierig, respectvol en liefdevol.
Mijnspeurtocht, 64 jaar · IJsselstein
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een spontane man, ondernemend, houdt van lekker eten onder het genot van een drankje, zorgzaam en lief. Je houdt ervan om leuke dingen te doen en net als ik op zoek is naar leuk contact en wat kan uitmonden in iets moois. Je staat nog vol in het leven en geniet er dan ook met volle teugen van.
Trans, 61 jaar · Woudenberg
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ben jij een ruimdenkende vrouw die wel eens wat anders wil.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nachtwachten, 62 jaar · Amsterdam
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet
Elementaire09, 62 jaar · Swifterbant
Een lieve eerlijke man die er op uit is om een vrouw te verwennen. Wel op een discrete manier want van mijn kant kun je dat ook
LovelyLoren, 60 jaar · Hiaure
Ik zoek een man die ook zeker een familie man is,goed in het leven staat en zelfstandig is. Zelf heb ik niet teveel eisen, want
SterrenbeeldRam, 62 jaar · Nuth
Je bent niet kritiserend en doet graag mee aan wat gezellig doen. Je bent niet gericht om sexuele contact te maken, maar probeer
MaryannA0, 62 jaar · Almelo
Ik zou dol zijn op een slimme, genereuze, liefhebbende kerel rond mijn leeftijd.
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.