Heb al wat dingen omschreven boven die ik dus niet zoek. Wat ik wel zoek is dat ik graag een man tegenkom die gelijkgestemd is, een beetje van dezelfde dingen houdt als ik zoals uitgaan, reizen, leuke dingen ondernemen, noem maar op, we komen er wel uit denk ik. Je bent gewoon jezelf en doet je niet als iemand anders voor daar heeft niemand iets aan. Je staat open voor een fijne datingtijd en eventueel relatie.
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd. Je bent eerlijk en doet je niet anders voor dan je bent.
July500522, 67 jaar · Leusden
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
ben jij die leuke man waar ik al een tijdje opzoek naar ben, en zou je het leuk vinden om samen met mij een mooie band op te bouwen, om te zien of er wat moois uit voort kan komen. Dan ben ik op zoek naar jou! Laat je me snel een leuk berichtje achter?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ranchor, 67 jaar · Heeze
Ik val op aantrekkelijke en keurige mannen. Je bent ook een levensgenieter en houdt van reizen. Je bent erg gesteld op orde
GezelligeWinnie, 66 jaar · Geetbets
Ik ben meer dan alleen op zoek naar een praatpaal. Ik ben al 8 jaar weduwe, en weet je wat dat doet met je lichaam? Dat wil meer
Rubete, 67 jaar · Scheemda
moet klikken
Isandeh, 66 jaar · Goutum
Het is nooit te laat voor een oude dame, toch? Ik zoek liefde en vriendschap. Ik breng graag mijn tijd door met een goede metgezel.
Bouletteke, 67 jaar · Boom
Eerlijk, rechtvaardig en geen blad voor de mond nemend, maar gewoon zeggen waar het op staat dat is ook wat ik zoek in een man
Mafrliro, 70 jaar · Boekhoute
Ik zie graag mannen met een verzorgde (korte) baard, al is uiterlijk niet het belangrijkste. Zou graag kennismaken met een