Je kunt of mag gelijk met me mee gaan naar het hotel waar ik verblijf, dan kom ik je ophalen. Of je krijgt het adres en dan kom je daar naar toe. Als je maar beschikbaar voor me bent wanneer ik dat nodig heb. Dat is heus niet om mijn schoenen te poetsen of mijn kleding klaar te leggen, dat kan ik zelf ook nog wel. Meer uitleg of details nodig? Contacteer me dan maar en als je me dan ook meteen kunt vertellen waar jouw kwaliteiten liggen, dan bespaart me dat toch al de tijd om er naar te vragen.
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
Hugh2727, 67 jaar · De Bilt
♥ Utrecht ♥ Gekleurd haar ♥ Groene ogen
Lieve man, ik wil nog 1 keer de liefde beleven met een wijze, sterke, woest aantrekkelijke man die weet dat je in een relatie eerlijk blijft, weet wat voor de ander belangrijk is en daarnaar handelt, lief en zorgzaam en vol passie. Ik wil je lief beminnen zoals je zelf bemind wilt worden: volledig, diep en
Je bent een prater en niet alleen over hoe mooi of hoe slecht het weer wel niet is. Het is echt niet zo dat ik verwacht dat je de hele dag door praat. Je hebt een luisterend oor , en vind het leuk om met een vrouw in contact te komen en kijken wat de toekomst voor ons in petto heeft.
Bandoline, 65 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
intelligent, artistiek, gezellig. Iemand die ook van een kleine 'time out for yourself' kan genieten en ook om de situatie kan lachen als het nodig is. Fantasierijk, weinig grenzen kent