Zin in een spannende sexdate bij mij thuis? Wel zo plannen dat we betrapt worden door die "lieve" vriend van me. Wie weet wordt dit wel mijn nieuwe hobby of zo.
Ook deze rijpe vrouwen uit Antwerpen zijn nog op zoek naar sex
SammieJo, 66 jaar · Huis ter Heide
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een lieve open man, met gevoel voor humor. Hij is empathisch en laat mij in mijn waarde. Hij is sociaal en gaat graag met mensen om. En hij houdt net als ik van knuffelen. En natuurlijk is hij een buitenmens! Ga je mee een leuk bericht sturen?
Biltsehoeve, 66 jaar · Amerongen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een rustige eerlijke man die het ook zat is om alleen te zijn. Een man die goed kan praten, luisteren en die weet wat liefhebben inhoud.
Hugh2727, 67 jaar · De Bilt
♥ Utrecht ♥ Gekleurd haar ♥ Groene ogen
Lieve man, ik wil nog 1 keer de liefde beleven met een wijze, sterke, woest aantrekkelijke man die weet dat je in een relatie eerlijk blijft, weet wat voor de ander belangrijk is en daarnaar handelt, lief en zorgzaam en vol passie. Ik wil je lief beminnen zoals je zelf bemind wilt worden: volledig, diep en
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd. Je bent eerlijk en doet je niet anders voor dan je bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Annapoalona, 65 jaar · Eindhoven
Zou graag een lieve,eerlijke,spontane,sociale gezellige goed geklede en verzorgde man leren kennen die precies weet
Clarisse4you, 70 jaar · Zonnemaire
Aangenaam kennis te maken.......
CadiC, 70 jaar · Herten
Ik zoek een man die eervol is, tradities respecteert en waarbij ik mezelf kan zijn en ook een gesprek mee kan hebben op redelijk
Verwanda, 66 jaar · Gent
Ben je ook zo een levensgenieter en zou je graag met mij op stap willen? Je bent betrouwbaar en vrij om te gaan en komen wanneer
Lacey48, 69 jaar · Beersel
Graag zou ik een eveneens zelfstandige,niet alledaagse en goed verzorgde man ontmoeten. Tikje Bourgondisch zou leuk zijn!
Mosselfrites48, 69 jaar · Gavere
Warmte, gezelligheid en een leuke gesprekspartner die wel eens van een stevige discussie houd.