Ik zoek een leuke heer om mee in gezelschap te zijn, ik vind het leuk om met iemand er op uit te gaan. Zoals te gaan wandelen of naar de bingo. We kunnen dan zelfs ook een kopje thee bij de buren doen. Ik wil gewoon iemand om mij heen hebben, zodat ik mij minder eenzaam voel.
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
July500522, 67 jaar · Leusden
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
ben jij die leuke man waar ik al een tijdje opzoek naar ben, en zou je het leuk vinden om samen met mij een mooie band op te bouwen, om te zien of er wat moois uit voort kan komen. Dan ben ik op zoek naar jou! Laat je me snel een leuk berichtje achter?
JadenLies, 65 jaar · Vinkeveen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Iemand die gewoon ook eens spontaan met een leuk idee of voorstel komt om toch even het dagelijks leven achter ons te laten en te genieten van wat kan en mogelijk is. Samen gewoon even er tussen uit knijpen als het mogelijk is om de zorgen van morgen te verdrijven?