Je bent een prater en niet alleen over hoe mooi of hoe slecht het weer wel niet is. Het is echt niet zo dat ik verwacht dat je de hele dag door praat. Je hebt een luisterend oor , en vind het leuk om met een vrouw in contact te komen en kijken wat de toekomst voor ons in petto heeft.
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
Molenmeisje1950, 67 jaar · Woudenberg
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Je niet gedragen als een olifant in een porseleinkast want dan kan ik je niet in huis hebben met mijn verzameling, verder mag je zijn wie je bent en contact met mij opnemen.
Louize, 65 jaar · Abcoude
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Een leuke lieve man met wie ik alles kan delen. natuurlijk hoeft hij niet altijd mee als we gaan winkelen, jij mag gewoon jou eigen ding doen. wel warm, lief en romantisch. aandacht voor precisie en andere mensen. je houdt van katten (ik heb er 1, Snoezie) en van feestjes houden. Ik heb een grote tuin, dus