Je bent nieuw met online dating. Je vindt het leuk om mensen te ontmoeten. leren en dingen ontdekken. Je houdt ervan om met vrienden rond te hangen. Je bent een nachtmens. Je bent iemand die ontspannen en kalm is.
Ook deze rijpe vrouwen uit Zeeland zijn nog op zoek naar sex
DanceforLife, 66 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik ben dan in de zestig, ik heb nog altijd een enorm druk carriere, tijd voor liefde? Ik zou het graag willen, maar uiteindelijk kan ik geen beloftes waarmaken en zouden we elkaar maar een enkele keer zien. Daarom is mijn keuze gevallen op het internetdaten, niet een vaste relatie, maar enkele keren elkaar
Emsover, 65 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je graag fotografeert. Je uit durft te leven
SammieJo, 66 jaar · Huis ter Heide
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een lieve open man, met gevoel voor humor. Hij is empathisch en laat mij in mijn waarde. Hij is sociaal en gaat graag met mensen om. En hij houdt net als ik van knuffelen. En natuurlijk is hij een buitenmens! Ga je mee een leuk bericht sturen?
Helga57, 65 jaar · Breukelen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ben jij mijn witte prins op dat knappe paard? ;-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Piselletta, 66 jaar · Gouda
Graag zou ik in contact willen komen met een spontane, oprechte hartelijke lieve man, die net zoals ik nog samen "uitjes"
Manverzachter, 65 jaar · Oud-Turnhout
Houden van een oudere dame, lekker vol energie zijn
Roelfina, 67 jaar · Stadskanaal
Zeg ik later
Benjijdeware, 65 jaar · Vught
Ik hoop van jou te mogen vernemen als je echt wel serieus bent
Vlissingen64, 68 jaar · Vlissingen
Ik wil graag een leuke lange man ontmoeten,wel iemand die vrij is en geen one night stands gewoon om te beginnen een leuke vriendschap,
Aandekust, 66 jaar · Burgh-Haamstede
Een lieve man die begrijpt dat het leven niet altijd even leuk is geweest voor mij. Die misschien zelf ook al wel het één